Zagospodarowanie terenu w miejscowości Zbylitowska Góra w Gminie Tarnów z przeznaczeniem na park „Grabówka”
Gmina Tarnów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00182182
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00182182/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-02 07:41
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-525048a8-d3f7-4654-b608-111b80d7e122
- Identyfikator
- 8731550848
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00182182 z dnia 2026-04-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu w miejscowości Zbylitowska Góra w Gminie Tarnów z przeznaczeniem na park „Grabówka”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tarnów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661004
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 688 01 34
1.5.8.) Numer faksu: 14 688 01 30
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ir@gmina.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina.tarnow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-525048a8-d3f7-4654-b608-111b80d7e1221.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu w miejscowości Zbylitowska Góra w Gminie Tarnów z przeznaczeniem na park „Grabówka”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-525048a8-d3f7-4654-b608-111b80d7e122
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00182182
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00075904/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Zagospodarowanie terenu z przeznaczeniem na Park Grabówka w miejscowości Zbylitowska Góra
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Operacyjny Fundusze Europejskie dla Małopolskie 2021 -20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00160014
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie obejmuje budowę ścieżek rekreacyjnych wraz z miejscami utwardzonymi pod instalacje elementów małej architektury, budowę oświetlenia ścieżek parkowych wraz z monitoringiem wizyjnym, budowę dwóch szczelnych zbiorników retencyjnych wraz z przebudową fragmentu kanalizacji deszczowej otwartej, budowę schodów terenowych, budowę parkingu dla samochodów osobowych, budowę altany parkowej, budowę punktu widokowego, montażu obiektów małej architektury.
Szczegółowy zakres robót został określony w dokumentacji technicznej, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót oraz przedmiarach robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45262420-1 - Wznoszenie konstrukcji obiektów
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane o znacznej wartości oraz prace związane z zagospodarowaniem zielenią (usuwanie drzew, nasadzenia, obsianie trawą).W wyniku analizy własnej Zamawiającego powstały wątpliwości odnośnie wysokości stawki podatku od towarów i usług VAT dotyczące prac zagospodarowania zielenią.
Zamawiający wystąpi do Krajowej Informacji Skarbowej o wydanie Wiążącej Informacji Stawkowej (WIS), a po jej otrzymaniu zostanie ogłoszone nowe postępowanie.
Z uwagi na trzymiesięczny ustawowy termin uzyskania WIS, prowadzenie niniejszego postępowania staje się nieuzasadnione, wobec powyższego postępowanie unieważniono jak powyżej.
| 2026-04-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |