Dostawa rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, (...) sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Gminy Kraśnik w ramach projektu Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Gminie Kraśnik
GMINA KRAŚNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00182444
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00182444/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-02 09:04
- Lokalizacja
- Kraśnik, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8272d54c-c156-411d-a483-e7b485d71ece
- Identyfikator
- 7151778014
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
SerweryUrządzenia do przechowywania i odczytu danychSystemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwaUrządzenia siecioweAwaryjne urządzenia energetycznePakiety oprogramowania i systemy informatyczneZestawy pakietów oprogramowaniaPakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjneRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
Wykonawcy
2 przyznane
TOMASZ WROŃSKILublin, PL · lot 0
348 703,77 PLNAMADEUSZ KUSZŁąkorz, PL · lot 1
33 210 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00182444 z dnia 2026-04-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, (...) sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Gminy Kraśnik w ramach projektu Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Gminie Kraśnik
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRAŚNIK
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Kraśnik
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019997
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 24
1.5.2.) Miejscowość: Kraśnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-200
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 884 34 27
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminakrasnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://krasnik.e-bip.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminakrasnik.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, (...) sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Gminy Kraśnik w ramach projektu Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Gminie Kraśnik2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8272d54c-c156-411d-a483-e7b485d71ece
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00182444
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
2. Zamówienie jest realizowane w ramach konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”, Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021 – 2027 (FERC).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00463804
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RO.271.12.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 320000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część nr 1 zamówienia – dostawa sprzętu dla Urzędu Gminy Kraśnik.Zakres zamówienia obejmuje w szczególności zakup sprzętu i oprogramowania, określonego odpowiednio w załącznikach do SWZ nr 2a (dotyczy części nr 1 zamówienia) i 2b (dotyczy części nr 2 zamówienia) wraz z jego dostarczeniem w miejscach wskazanych przez Zamawiającego tj. z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, a także montażem. Przez montaż należy rozumieć instalację kompletnego i gotowego do użycia sprzętu. Prace montażowe należy wykonywać zgodnie z zaleceniami producentów sprzętu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
35120000-1 - Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne
4.5.5.) Wartość części: 348703,77 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część nr 2 zamówienia – dostawa oprogramowania dla Urzędu Gminy Kraśnik.Zakres zamówienia obejmuje w szczególności zakup sprzętu i oprogramowania, określonego odpowiednio w załącznikach do SWZ nr 2a (dotyczy części nr 1 zamówienia) i 2b (dotyczy części nr 2 zamówienia) wraz z jego dostarczeniem w miejscach wskazanych przez Zamawiającego tj. z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, a także montażem. Przez montaż należy rozumieć instalację kompletnego i gotowego do użycia sprzętu. Prace montażowe należy wykonywać zgodnie z zaleceniami producentów sprzętu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48422000-2 - Zestawy pakietów oprogramowania
48600000-4 - Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
4.5.5.) Wartość części: 33210 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 348703,77 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 348703,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 348703,77 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPEEDSERWIS Tomasz Wroński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7121591162
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 348703,77 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33210 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 33210 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33210 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AMITRONIC Amadeusz Kusz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8771483213
7.3.4) Miejscowość: GAJ
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33210 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Strony ustalają termin realizacji Umowy, tj. dostarczenie całości zaoferowanego oprogramowania oraz jego instalację i uruchomienie, w ciągu 60 dni od daty zawarcia Umowy.| 2026-04-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |