Kompleksowe usługi sprzątania biura Nadleśnictwa Gorlice oraz kompleksowa obsługa OSW Radocyna i EKOPARKU Radocyna

NADLEŚNICTWO GORLICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00182713
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00182713/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-02 10:21
Lokalizacja
Zagórzany, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cf762c2e-034f-42d9-a27b-9941073115d8
Identyfikator
7380007525
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątaniaUsługi sprzątania budynkówUsługi sprzątania biurUsługi czyszczenia okienUsługi odśnieżaniaUsługi przygotowywania posiłkówUsługi gotowania posiłkówUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi sprzątania miejsc noclegowychUsługi prania i czyszczenia na sucho

Wykonawcy

2 przyznane

FRONTIDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
104 852,88 PLN
IZABELA GRĄDALSKAMałasów, PL · lot 1
879 827,38 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00182713 z dnia 2026-04-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowe usługi sprzątania biura Nadleśnictwa Gorlice oraz kompleksowa obsługa OSW Radocyna i EKOPARKU Radocyna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO GORLICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545599

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 343

1.5.2.) Miejscowość: Zagórzany

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-333

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 18 353 03 95

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gorlice@krakow.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_gorlice

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1264029

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowe usługi sprzątania biura Nadleśnictwa Gorlice oraz kompleksowa obsługa OSW Radocyna i EKOPARKU Radocyna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf762c2e-034f-42d9-a27b-9941073115d8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00182713

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00525559/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługi sprzątania biura nadleśnictwa Gorlice oraz OSW Radocyna

1.3.2 Kompleksowe usługi cateringowe na potrzeby OSW Radocyna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00126288

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - Kompleksowa usługa sprzątania budynku administracyjno - biurowego Nadleśnictwa Gorlice wraz z utrzymaniem zimowym dróg i placów przy budynku biurowym. Miejsce realizacji – usługa sprzątania budynku administracyjno-biurowego Nadleśnictwa Gorlice w m. Zagórzany, 38-333 Zagórzany 343. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1A do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

90911300-9 - Usługi czyszczenia okien

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.) Wartość części: 98694,60 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - Kompleksowa usługa prania oraz sprzątania w budynku Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego Lasów Państwowych "RADOCYNA" w Czarnem oraz w budynkach EKOPARKU RADOCYNA. Dodatkowo w skład zamówienia wchodzi sukcesywne świadczenie usług gastronomicznych na potrzeby OSW Radocyna i EKOPARKU Radocyna. Miejsce realizacji – Czarne 1, 38-307 Sękowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1B do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

90910000-9 - Usługi sprzątania

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

90911100-7 - Usługi sprzątania miejsc noclegowych

90911300-9 - Usługi czyszczenia okien

90620000-9 - Usługi odśnieżania

98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho

4.5.5.) Wartość części: 774945,16 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 104852,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104852,88 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 104852,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): 6762510004

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: EKTHESE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6762510004

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-322

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 104852,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-04-01 do 2027-03-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 879827,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 879827,38 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 879827,38 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Izabela Grądalska Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7381001594

7.3.4) Miejscowość: Małastów

7.3.5) Kod pocztowy: 38-307

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 879827,38 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-04-01 do 2027-03-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi