Dostawa paliw dla Nadleśnictwa Chocianów w okresie od 01.04.2026 do 31.03.2027

Nadleśnictwo Chocianów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00182974
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00182974/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-02 11:21
Lokalizacja
Chocianów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4eee306a-e05c-4773-9fbd-c319b5e6102a
Identyfikator
6920001159
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej napędowyBenzyna bezołowiowa

Wykonawcy

1 przyznane

ANMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChocianów, PL · lot 0
355 693,86 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00182974 z dnia 2026-04-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa paliw dla Nadleśnictwa Chocianów w okresie od 01.04.2026 do 31.03.2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Chocianów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931023902

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 23

1.5.2.) Miejscowość: Chocianów

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-140

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 768183500

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: chocianow@wroclaw.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-chocianow/zamowienia-publiczne

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4eee306a-e05c-4773-9fbd-c319b5e6102a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa paliw dla Nadleśnictwa Chocianów w okresie od 01.04.2026 do 31.03.2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4eee306a-e05c-4773-9fbd-c319b5e6102a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00182974

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00159002

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.35.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 238060 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa paliw dla Nadleśnictwa Chocianów w okresie od 01.04.2026 do 31.03.2027
3.2. Szacowane zapotrzebowanie na paliwa wyniesie:
 benzyna bezołowiowa (PB 95) w ilości 1020 litrów,
 olej napędowy (ON) w ilości 39500 litrów.
3.3. W całym okresie trwania umowy szacowana ilość paliwa może ulec zmianie.
3.4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania w całości szacowanego zakupu, bez ponoszenia
jakichkolwiek kosztów. Wykonawca nie będzie rościł sobie praw do realizacji przez Zamawiającego pozostałej części
zamówienia.
3.5. Tankowania odbywać się będą sukcesywnie, według aktualnych potrzeb Zamawiającego.
3.6. Tankowania mogą być dokonywane bezpośrednio do zbiorników pojazdów lub do odpowiednich pojemników
dostarczonych przez Zamawiającego.
3.7. Zamawiający dopuszcza możliwość bezgotówkowego rozliczenia transakcji zakupu paliw za pomocą systemów
rozliczeń bezgotówkowych oferowanych przez Wykonawcę np. kart paliwowych (nie mylić z płatnościami kartami
płatniczymi). Wykonawca nie będzie rościł od Zamawiającego dodatkowych kosztów i opłat z tytułu korzystania z ww.
bezgotówkowych kart paliwowych.
3.8. Wykonawca zapewni Zamawiającemu możliwość zakupu paliw we wszystkie dni miesiąca.
3.9. Rozliczenie zakupu paliw dokonywane będzie w oparciu o cenę brutto obowiązującą na stacji paliw w momencie
dokonywania transakcji, uwzględniającą upust Wykonawcy udzielony Zamawiającemu na zakup paliw określony w zawartej
umowie. Rozliczenie odbywać się będzie poprzez wystawienie dwa razy w miesiącu faktury obejmującej wszystkie
tankowania dokonane na wszystkich stacjach będących w posiadaniu Wykonawcy, dla każdego pojazdu osobno
(Zamawiający przekaże Wykonawcy po podpisaniu umowy wykaz pojazdów w posiadaniu). Zamawiający wymaga aby
Wykonawca załączył szczegółowe zestawienie tankowań, z przypisaniem każdej transakcji do konkretnego pojazdu.
Zestawienie musi zawierać co najmniej następujące informacje: data transakcji, rodzaj i ilość wydanego paliwa, nr
rejestracyjny pojazdu.
3.10. Ze względu na konieczność ciągłego tankowania pojazdów znajdujących się na stanie Zamawiającego, co najmniej
jedna stacja paliw musi być zlokalizowana w odległości nie większej niż 5 km od siedziby Zamawiającego (Nadleśnictwo
Chocianów, ul. Kościuszki 23, 59-140 Chocianów).
Strona 3
3.11. Wykonawca musi zapewnić Zamawiającemu dostęp do paliw, których jakość i parametry techniczne spełniają
wymagania jakościowe dla paliw według aktualnie obowiązujących norm jakościowych określonych w rozporządzeniu
Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09134100-8 - Olej napędowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 355693,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 355693,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 355693,86 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ANMART SP. Z O. O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6922509666

7.3.3) Ulica: ul. Głogowska 17b

7.3.4) Miejscowość: Chocianów

7.3.5) Kod pocztowy: 59-140

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 355693,86 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-04-01 do 2027-03-31
2026-04-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy