Kompleksowe dostarczanie paliwa gazowego do nieruchomości położonej przy ul. Piaskowej 1 w Głogowie, w okresie 12 miesięcy od daty zawarcia umowy

Powiat Głogowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00183132
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00183132/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-02 11:54
Lokalizacja
Głogów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-33300f92-2191-4d47-a20c-f67bb3b6cdab
Identyfikator
6932130595
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Gaz ziemnyPrzesył gazu

Wykonawcy

1 przyznane

MYORLEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
160 707,15 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00183132 z dnia 2026-04-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Kompleksowe dostarczanie paliwa gazowego do nieruchomości położonej przy ul. Piaskowej 1 w Głogowie, w okresie 12 miesięcy od daty zawarcia umowy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Głogowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647216

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 21

1.5.2.) Miejscowość: Głogów

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rz@powiat.glogow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.glogow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat.glogow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowe dostarczanie paliwa gazowego do nieruchomości położonej przy ul. Piaskowej 1 w Głogowie, w okresie 12 miesięcy od daty zawarcia umowy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33300f92-2191-4d47-a20c-f67bb3b6cdab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00183132

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049210/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Kompleksowe dostarczanie paliwa gazowego do nieruchomości położonej przy ul. Piaskowej 1 w Głogowie w okresie 12 miesięcy od daty zawarcia umowy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00132685

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.272.04.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 180000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest: Kompleksowe dostarczanie gazu ziemnego zaazotowanego Lw przy ciśnieniu nie niższym niż ciśnienie określone w warunkach technicznych przyłączenia wydanych przez Operatora, obejmujące dostawę gazu i świadczenie usług dystrybucji, do instalacji znajdującej się w obiekcie przy ul. Piaskowej 1 w Głogowie.

2) Dane dotyczące Obiektu, w tym zamówienie ilości paliwa gazowego i mocy umownej:
L.p. Nr punktu poboru Adres obiektu Moc umowna Grupa Taryfowa (Cennikowa) Sprzedawcy Rodzaj Paliwa gazowego Grupa taryfowa OSD
1. 8018590365500019069123
ul. Piaskowa 1,
67-200 Głogów
273 kWh/h BS-5 E (GZ50) Lw-5.1_WR

3) Szacowany wolumen w okresie 12 miesięcy wynosi 400 000,00 kWh.

4) Szacowana łączna ilość paliwa gazowego jest wartością szacunkową i może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne. Podana ilość paliwa jest wartością szacowaną na podstawie dotychczasowego zużycia. W przypadku różnicy między zużyciem szacowanym a faktycznym, wykonawca nie będzie z tego tytułu dochodził roszczeń finansowych innych niż te wynikające z ilości zużytego paliwa gazowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09123000-7 - Gaz ziemny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

65210000-8 - Przesył gazu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 160707,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 160707,15 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 160707,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: myORLEN Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272706082

7.3.3) Ulica: Jana Kazimierza 3

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-248

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 160707,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-03-31
2026-04-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy