Budowa i przebudowa dróg i chodnika w Gminie Chełmno
GMINA CHEŁMNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00183177
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00183177/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-02 12:03
- Lokalizacja
- Chełmno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d02fd8ba-50c1-4248-9369-92a459c44756
- Identyfikator
- 8751064832
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00183177 z dnia 2026-04-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i przebudowa dróg i chodnika w Gminie Chełmno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHEŁMNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118490
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Chełmno
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-200
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 566861540
1.5.8.) Numer faksu: 566861540
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gmina-chelmno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.chelmno.ug.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d02fd8ba-50c1-4248-9369-92a459c447561.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i przebudowa dróg i chodnika w Gminie Chełmno2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d02fd8ba-50c1-4248-9369-92a459c44756
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00183177
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049757/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa i przebudowa dróg i chodnika w Gminie Chełmno
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00105738
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RBG.DR.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zamówienia pn. „Budowa i przebudowa dróg i chodnika w Gminie Chełmno ".
4.1.1. Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) Zadanie 1: Przebudowa drogi gminnej nr 060151C i 060152C w Dorposzu Chełmińskim w zakresie wykonania:
robót przygotowawczych i ziemnych,
zabezpieczenia kabla telekomunikacyjnego od km 0+450 do km 0+650,
podbudowy,
nawierzchni,
zjazdów,
poboczy gruntowych i z kruszywa kamiennego,
oznakowania,
robót wykończeniowych,
inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.
2) Zadanie 2; Przebudowa drogi gminnej nr 060153C w Dorposzu Chełmińskim w zakresie wykonania:
robót przygotowawczych i ziemnych,
poszerzenia istniejącej podbudowy i skrzyżowanie z DG,
nawierzchni,
zjazdów,
poboczy gruntowych i z kruszywa kamiennego,
oznakowania,
robót wykończeniowych,
inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.
3) Zadanie 3: Budowa drogi do Gminnej Biblioteki Publicznej Centrum Usług Kulturalno – Społecznych w Kolnie w zakresie wykonania:
robót przygotowawczych i ziemnych,
zabezpieczenia linii telekomunikacyjnej,
podbudowy,
nawierzchni,
zjazdów,
poboczy z kruszywa kamiennego,
oznakowania,
robót wykończeniowych,
inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej,
4) Zadanie 4: Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1605C Ostrów Świecki – Górne Wymiary w miejscowości Kolno od km 3+210 do km 3+505 w zakresie wykonania:
robót przygotowawczych i ziemnych,
zabezpieczenia linii telekomunikacyjnej od km 0+145 do km 0+290,
podbudowy,
nawierzchni,
poboczy z kruszywa kamiennego i gruntowe,
zjazdów,
elementów bezpieczeństwa ruchu,
robót wykończeniowych,
inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej,
5) Zadanie 5: Przebudowa drogi gminnej nr 060112C w Starogrodzie Dolnym w zakresie wykonania:
robót przygotowawczych i ziemnych,
podbudowy,
nawierzchni,
zjazdów,
poboczy utwardzonych kruszywem kamiennym i gruntowych,
elementów bezpieczeństwa ruchu,
robót wykończeniowych,
inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej,
UWAGA: Zamawiający wymaga wykonania odcinka próbnego o powierzchni 500 m².
Odcinek próbny zlokalizowany jest działce nr 365 w Nowych Dobrach, w konstrukcji jak ,,Przebudowa drogi gminnej nr 060151C i 060152C w Dorposzu Chełmińskim”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2149693,78 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2843329,27 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2149693,78 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Budowlanych DROBUD Spółka Jawna Ryszard Szreiber, Krzysztof Szreiber, Daniel Szreiber
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8792023089
7.3.3) Ulica: Głowackiego 20
7.3.4) Miejscowość: Chełmża
7.3.5) Kod pocztowy: 87-140
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2149693,78 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-04-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |