Aktualizacja oprogramowania do badań endoskopowych wraz z wymianą sprzętu komputerowego (2 komputery podłączone do endoskopów)

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00506336
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00506336/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-19 08:23
Lokalizacja
Brzesko, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ee4d7880-6137-44d6-815e-71d9791a7e17
Identyfikator
8691663456
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczneSystem zarządzania bazą danychUsługi dostawy oprogramowaniaUsługi wdrażania oprogramowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00506336 z dnia 2024-09-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Aktualizacja oprogramowania do badań endoskopowych wraz z wymianą sprzętu komputerowego (2 komputery podłączone do endoskopów)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304355

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 68

1.5.2.) Miejscowość: Brzesko

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-800

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@spzoz-brzesko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.spzoz-brzesko.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ee4d7880-6137-44d6-815e-71d9791a7e17

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Aktualizacja oprogramowania do badań endoskopowych wraz z wymianą sprzętu komputerowego (2 komputery podłączone do endoskopów)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee4d7880-6137-44d6-815e-71d9791a7e17

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00506336

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041927/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.27 Modernizacja Szpitalnego Oddziału Ratunkowego - zakup wyposażenia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00492364

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP-271-43/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 51533,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa „Aktualizacji oprogramowania do badań endoskopowych wraz z wymianą sprzętu komputerowego (2 komputery podłączone do endoskopów)” dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku, 32-800 Brzesko, ul. Kościuszki 68.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Formularz ofertowy szczegółowy stanowiący Załącznik nr 1 i nr 4 do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48612000-1 - System zarządzania bazą danych

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne
Zgodnie z art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne
W dniu 10.09.2024 r., Zamawiający ogłosił postępowanie na dostawę: „Aktualizacji oprogramowania do badań endoskopowych wraz z wymianą sprzętu komputerowego (2 komputery podłączone do endoskopów)”, prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji zgodnie z art. 275 pkt 1) ustawy Pzp (ogłoszonego w BZP pod numerem: 2024/BZP 00492364/01 z dnia 10.09.2024 r.)
Termin składania ofert w nin. postępowaniu został wyznaczony na dzień 18.09.2024 r., do godz. 10:00.
Do czasu upływu terminu składania ofert w nin. postępowaniu, tj. do ww dnia 18.09.2024 r., do godziny 10:00, nie wpłynęły żadne oferty.
W związku z tym, że do upływu terminu składania ofert w nin. postępowaniu, nie wpłynęły żadne oferty, Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, unieważnił nin. postępowanie.
2024-09-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy