Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych, służących do opisu przedmiotu zamówienia na wykonanie robót budowlanych na rzecz Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W BIAŁYMSTOKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00183896
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00183896/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-02 14:17
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-de34c765-fc8b-4004-aab0-4116a1d8aebb
Identyfikator
002333177
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

MACIEJ ANDRUSZKIEWICZBiałystok, PL · lot 0
73 800 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00183896 z dnia 2026-04-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych, służących do opisu przedmiotu zamówienia na wykonanie robót budowlanych na rzecz Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W BIAŁYMSTOKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 002333177

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Malmeda Icchoka 8

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-440

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: (85) 879 79 50

1.5.8.) Numer faksu: (85) 879 79 51

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mopr.bialystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bipmopr.um.bialystok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://moprbialystok.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych, służących do opisu przedmiotu zamówienia na wykonanie robót budowlanych na rzecz Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de34c765-fc8b-4004-aab0-4116a1d8aebb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00183896

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037307/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Usługi opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowych na rzecz Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00629282

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.26.1.15.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 266520,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest opracowanie na rzecz Zamawiającego dokumentacji projektowo-kosztorysowej, służącej do opisu przedmiotu zamówienia na wykonanie robót budowlanych dla których nie jest wymagane uzyskanie pozwolenia na budowę albo zgłoszenie robót budowlanych, do których dołącza się projekt budowlany, w zakresie remontu pomieszczeń biurowych w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku, przy ul. Malmeda Icchoka 8, oraz pomieszczeń Zespołów Pracowników Socjalnych Nr 1, 4, 5, 7 na terenie miasta Białegostoku.

2) Przedmiot zamówienia, obejmuje opracowanie niżej wymienionej dokumentacji projektowo – kosztorysowej:

a) dokumentacji technicznej (planów, rysunków lub innych dokumentów umożliwiających jednoznaczne określenie rodzaju i zakresu robót budowlanych oraz uwarunkowań i dokładnej lokalizacji), niezbędnych do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia – w ilości 2 kompletnych egzemplarzy w wersji papierowej oraz 1 egzemplarz na nośniku elektronicznym (dysku CD lub DVD), w formacie .dwg i .pdf, pliki tekstowe z rozszerzeniem .doc i .pdf,

b) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót – w ilości 2 kompletnych egzemplarzy w wersji papierowej oraz 1 egzemplarz na nośniku elektronicznym (dysku CD lub DVD), w formacie .dwg i .pdf, pliki tekstowe z rozszerzeniem .doc i .pdf,

c) przedmiaru robót – w ilości 2 kompletnych egzemplarzy w wersji papierowej oraz 1 egzemplarz na nośniku elektronicznym (dysku CD lub DVD), w formacie .dwg i .pdf, pliki tekstowe z rozszerzeniem .doc i .pdf,

d) kosztorysu inwestorskiego (z podziałem jak przedmiar robót wraz ze zbiorczym zestawieniem kosztów) –– w ilości 2 kompletnych egzemplarzy w wersji papierowej oraz 1 egzemplarz na nośniku elektronicznym (dysku CD lub DVD), w formacie .dwg i .pdf, pliki tekstowe z rozszerzeniem .doc i .pdf.

3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, rodzaj i zakres usług objętych zamówieniem oraz wymagania, dot. wykonania i odbioru przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy - wzór umowy - stanowiący załącznik nr 10 A do SWZ oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 1 A do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 61500,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest opracowanie na rzecz Zamawiającego dokumentacji projektowo-kosztorysowej, wymaganej do uzyskania pozwolenia na budowę i służącej do opisu przedmiotu zamówienia na wykonanie robót budowlanych w budynku Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Białymstoku przy ul. Włókienniczej 7, wpisanym do rejestru zabytków, w zakresie modernizacji budynku oraz zwiększenia jego dostępności dla mieszkańców z obszarów rewitalizowanych wraz z nadzorem autorskim.

2) Przedmiot zamówienia, obejmuje opracowanie niżej wymienionej dokumentacji projektowo – kosztorysowej:

a) projektu budowlanego – w ilości 4 kompletnych egzemplarzy w wersji papierowej oraz 1 egzemplarz na nośniku elektronicznym (dysku CD lub DVD), w formacie .dwg i .pdf, pliki tekstowe z rozszerzeniem .doc i .pdf,

b) projektu wykonawczego – w ilości 4 kompletnych egzemplarzy w wersji papierowej oraz 1 egzemplarz na nośniku elektronicznym (dysku CD lub DVD), w formacie .dwg i .pdf, pliki tekstowe z rozszerzeniem .doc i .pdf, (oddzielnie każda branża i instalacja),

c) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót – w ilości 4 kompletnych egzemplarzy w wersji papierowej oraz 1 egzemplarz na nośniku elektronicznym (dysku CD lub DVD), w formacie .dwg i .pdf, pliki tekstowe z rozszerzeniem .doc i .pdf,

d) przedmiaru robót – w ilości 2 kompletnych egzemplarzy w wersji papierowej oraz 1 egzemplarz na nośniku elektronicznym (dysku CD lub DVD), w formacie .dwg i .pdf, pliki tekstowe z rozszerzeniem .doc i .pdf,

e) kosztorysu inwestorskiego (z podziałem jak przedmiar robót wraz ze zbiorczym zestawieniem kosztów) –– w ilości 2 kompletnych egzemplarzy w wersji papierowej oraz 1 egzemplarz na nośniku elektronicznym (dysku CD lub DVD), w formacie .dwg i .pdf, pliki tekstowe z rozszerzeniem .doc i .pdf.

3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, rodzaj i zakres usług objętych zamówieniem oraz wymagania, dot. wykonania i odbioru przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy - wzór umowy - stanowiący załącznik nr 10 B do SWZ oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 1 B do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 75786,67 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest opracowanie na rzecz Zamawiającego dokumentacji projektowo-kosztorysowej, służącej do opisu przedmiotu zamówienia na wykonanie robót budowlanych dla których nie jest wymagane uzyskanie pozwolenia na budowę, natomiast wymagane jest zgłoszenie budowy lub robót budowlanych, w zakresie modernizacji i renowacji ogrodu przy Klubie „Senior+” w Białymstoku przy ul. Białej 13/33, na obszarze rewitalizacji, wpisanym do rejestru zabytków układu urbanistycznego.

2) Przedmiot zamówienia, obejmuje opracowanie niżej wymienionej dokumentacji projektowo – kosztorysowej:

a) dokumentacji technicznej (planów, rysunków lub innych dokumentów umożliwiających jednoznaczne określenie rodzaju i zakresu robót budowlanych oraz uwarunkowań i dokładnej lokalizacji), niezbędnych do prawidłowej realizacji przedmiotu umowy – w ilości 4 kompletnych egzemplarzy w wersji papierowej oraz 1 egzemplarz na nośniku elektronicznym (dysku CD lub DVD), w formacie .dwg i .pdf, pliki tekstowe z rozszerzeniem .doc i .pdf,

b) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót – w ilości 4 kompletnych egzemplarz w wersji papierowej oraz 1 egzemplarz na nośniku elektronicznym (dysku CD lub DVD), w formacie .dwg i .pdf, pliki tekstowe z rozszerzeniem .doc i .pdf,

c) przedmiaru robót – w ilości 4 kompletnych egzemplarzy w wersji papierowej oraz 1 egzemplarz na nośniku elektronicznym (dysku CD lub DVD), w formacie .dwg i .pdf, pliki tekstowe z rozszerzeniem .doc i .pdf,

d) kosztorysu inwestorskiego (z podziałem jak przedmiar robót wraz ze zbiorczym zestawieniem kosztów) –– w ilości 4 kompletnych egzemplarzy w wersji papierowej oraz 1 egzemplarz na nośniku elektronicznym (dysku CD lub DVD), w formacie .dwg i .pdf, pliki tekstowe z rozszerzeniem .doc i .pdf.

3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, rodzaj i zakres usług objętych zamówieniem oraz wymagania, dot. wykonania i odbioru przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy - wzór umowy - stanowiący załącznik nr 10 A do SWZ oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 1 C do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 40333,33 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest opracowanie na rzecz Zamawiającego dokumentacji projektowo-kosztorysowej, wymaganej do uzyskania zmiany pozwolenia na budowę oraz służącej do opisu przedmiotu zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych w budynku położonym w Białymstoku przy ul. Białej 13/33, polegających na modernizacji i przebudowie w zakresie pomieszczeń piwnicznych, wraz z nadzorem autorskim.

2) Przedmiot zamówienia, obejmuje opracowanie niżej wymienionej dokumentacji projektowo – kosztorysowej:

a) projektu budowlanego zamiennego – w ilości 4 kompletnych egzemplarzy w wersji papierowej oraz 1 egzemplarz na nośniku elektronicznym (dysku CD lub DVD), w formacie .dwg i .pdf, pliki tekstowe z rozszerzeniem .doc i .pdf,

b) projektu wykonawczego – w ilości 4 kompletnych egzemplarzy w wersji papierowej oraz 1 egzemplarz na nośniku elektronicznym (dysku CD lub DVD), w formacie .dwg i .pdf, pliki tekstowe z rozszerzeniem .doc i .pdf (oddzielnie każda branża i instalacja, ewentualnie aktualizacja już wykonanych opracowań),

c) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót – w ilości 4 kompletnych egzemplarzy w wersji papierowej oraz 1 egzemplarz na nośniku elektronicznym (dysku CD lub DVD), w formacie .dwg i .pdf, pliki tekstowe z rozszerzeniem .doc i .pdf,

d) przedmiaru robót – w ilości 2 kompletnych egzemplarzy w wersji papierowej oraz 1 egzemplarz na nośniku elektronicznym (dysku CD lub DVD), w formacie .dwg i .pdf, pliki tekstowe z rozszerzeniem .doc i .pdf,

e) kosztorysu inwestorskiego (z podziałem jak przedmiar robót wraz ze zbiorczym zestawieniem kosztów) –– w ilości 2 kompletnych egzemplarzy oraz 1 egzemplarz na nośniku elektronicznym (dysku CD lub DVD), w formacie .dwg i .pdf, pliki tekstowe z rozszerzeniem .doc i .pdf.

3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, rodzaj i zakres usług objętych zamówieniem oraz wymagania, dot. wykonania i odbioru przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy - wzór umowy - stanowiący załącznik nr 10 B do SWZ oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 1 D do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 88900,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59655,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 73800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 73800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AM-PROJEKT Pracownia Projektowania Architektonicznego Architekt Maciej Andruszkiewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 200044066

7.3.3) Ulica: Przędzalniana 14 lok. 20

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-688

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Informacja o kwocie, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 92 000,00 zł, udostępniona została na stronie internetowej prowadzonego postępowania, przed otwarciem ofert. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego złożone zostały trzy oferty. Jedna spośród złożonych ofert podlega odrzuceniu, tj. oferta Wykonawcy Pracownia Projektowania Architektonicznego AM-PROJEKT Architekt Maciej Andruszkiewicz (podstawa prawna odrzucenia oferty: art. art. 224 ust. 6 oraz art. 226 ust. 1 pkt 8 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) – oferta zawiera rażąco niską cenę lub koszt w stosunku do przedmiotu zamówienia. Odrzuceniu, jako oferta z rażąco niską ceną lub kosztem, podlega oferta wykonawcy, który nie udzielił wyjaśnień w wyznaczonym terminie, lub jeżeli złożone wyjaśnienia wraz z dowodami nie uzasadniają podanej w ofercie ceny lub kosztu.

Spośród ofert pozostałych oferta z najniższą ceną (kwota 184 500,00 zł) przewyższa kwotę, przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do poziomu ceny najkorzystniejszej oferty, dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania w tej części zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 65190,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 232470,00 PLN

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Informacja o kwocie, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 55 000,00 zł, udostępniona została na stronie internetowej prowadzonego postępowania, przed otwarciem ofert. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego złożona została jedna oferta, której cena (kwota 76 260,00 zł) przewyższa kwotę, przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do poziomu ceny najkorzystniejszej oferty, dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania w tej części zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 76260,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 76260,00 PLN

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Informacja o kwocie, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 106 000,00 zł, udostępniona została na stronie internetowej prowadzonego postępowania, przed otwarciem ofert. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego złożona została jedna oferta, której cena (kwota 169 740,00 zł) przewyższa kwotę, przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do poziomu ceny najkorzystniejszej oferty, dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania w tej części zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169740,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 169740,00 PLN

2026-04-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi