Utwardzenie powierzchni gruntu na działce o nr 183; 293/185; 295/187; 347/187; 78; w Wielowsi przy ul. Gliwickiej

GMINA WIELOWIEŚ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00184049
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00184049/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-02 14:46
Lokalizacja
Wielowieś, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-74acf072-8a59-4b0a-8384-c6cd2473f881
Identyfikator
9691572234
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie stabilizacji gruntuRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ MORYSWiśnicze, PL · lot 0
407 266,78 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00184049 z dnia 2026-04-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utwardzenie powierzchni gruntu na działce o nr 183; 293/185; 295/187; 347/187; 78; w Wielowsi przy ul. Gliwickiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIELOWIEŚ

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Wielowieś

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257676

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Główna 1

1.5.2.) Miejscowość: Wielowieś

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-187

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.7.) Numer telefonu: 517-889-509

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wielowies.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wielowies.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-wielowies

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utwardzenie powierzchni gruntu na działce o nr 183; 293/185; 295/187; 347/187; 78; w Wielowsi przy ul. Gliwickiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74acf072-8a59-4b0a-8384-c6cd2473f881

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00184049

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00079716/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Utwardzenie terenu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Krajowy Plan Odbudowy "Aktywny maluch 2022-2029"

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00130422

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 331111,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie zewnętrzne terenu w tym zakresie planuje się następujące prace będące przedmiotem zamówienia:
1.1 rozbiórkę budynku gospodarczego o powierzchni zabudowy 67,50 m2, o jednej kondygnacji, niepodpiwniczonego zlokalizowanego w Wielowsi przy ul. Gliwickiej, na działce nr. 293/185 w obrębie 0011 Wielowieś;
1.2 utwardzenie powierzchni gruntu na działce o nr 183; 293/185; 295/187; 347/187; 78; 79 w obrębie 0011 Wielowieś przy ul. Gliwickiej w celu dostosowania otoczenia i ciągów komunikacyjnych do potrzeb funkcjonowania gminnego żłobka.
2 Przedmiot i zakres prac niniejszego zamówienia szczegółowo określony jest w dokumentacji szczegółowej stanowiącej załącznik nr 5 do niniejszego SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji:
- minimum 36 miesięcy od daty podpisania bez zastrzeżeń przez przedstawiciela Zamawiającego protokołu odbioru końcowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 407266,78 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 553500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 407266,78 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Andrzej Morys Firma Usługowo Handlowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9690032470

7.3.3) Ulica: Wiejska 26

7.3.4) Miejscowość: Wiśnicze

7.3.5) Kod pocztowy: 44-187

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 407266,78 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-01

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane