Remont pokrycia dachu budynku dydaktycznego oraz sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Prusinowicach.

Gmina i Miasto Szadek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00184397
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00184397/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-02 19:21
Lokalizacja
Szadek, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3c206caa-0851-44cd-95df-075e6da3c7fb
Identyfikator
8291708391
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00184397 z dnia 2026-04-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachu budynku dydaktycznego oraz sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Prusinowicach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina i Miasto Szadek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934460

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 3

1.5.2.) Miejscowość: Szadek

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-240

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@ugimszadek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szadek.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3c206caa-0851-44cd-95df-075e6da3c7fb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pokrycia dachu budynku dydaktycznego oraz sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Prusinowicach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c206caa-0851-44cd-95df-075e6da3c7fb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00184397

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040392/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont dachu w Szkole Podstawowej w Prusinowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00144362

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie pokrycia dachowego w budynku dydaktycznym. Szczegółowy przedmiot zamówienia określony jest w SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 295571,89 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

wykonanie pokrycia dachowego w budynku sali gimnastycznej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 200562,81 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia w części nr 1 kwotę 363 553,42 zł brutto.
Cena oferty z najniższą ceną wynosi 388 680,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć środków
do ceny oferty najkorzystniejszej. W niniejszych okolicznościach konieczne jest unieważnienie
przedmiotowego postępowania.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia w części nr 2 kwotę 246 692,26 zł brutto.
Cena oferty z najniższą ceną wynosi 356 700,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć środków
do ceny oferty najkorzystniejszej. W niniejszych okolicznościach konieczne jest unieważnienie
przedmiotowego postępowania.

2026-04-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane