dostawy odczynników i materiałów zużywalnych do oznaczeń w serologii immunotransfuzjologicznej wraz z dzierżawą aparatury

Szpital Powiatowy w Nowym Mieście Lubawskim Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00184463
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00184463/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-03 07:32
Lokalizacja
Nowe Miasto Lubawskie, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8bd00142-66a2-46fc-b220-2ac40eb3e306
Identyfikator
8771418440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odczynniki laboratoryjne

Wykonawcy

1 przyznane

DIAHEM AG, DIAGNOSTIC PRODUCTSBülach, CH · lot 0
339 604,29 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00184463 z dnia 2026-04-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
dostawy odczynników i materiałów zużywalnych do oznaczeń w serologii immunotransfuzjologicznej wraz z dzierżawą aparatury

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatowy w Nowym Mieście Lubawskim Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 519638554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 10

1.5.2.) Miejscowość: Nowe Miasto Lubawskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 13-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@szpitalnml.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalnml.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1246578

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

dostawy odczynników i materiałów zużywalnych do oznaczeń w serologii immunotransfuzjologicznej wraz z dzierżawą aparatury

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8bd00142-66a2-46fc-b220-2ac40eb3e306

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00184463

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00109386

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 310849,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy odczynników i materiałów zużywalnych do oznaczeń w serologii immunotransfuzjologicznej metodą aglutynacji krwinek czerwonych na mikrokolumnach wraz z dzierżawą aparatury z autoryzowanymi przez producenta walidacjami. Asortyment oraz ilości zostały szczegółowo określone w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 323220,69 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 323220,69 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 323220,69 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DiaHem AG Diagnostic Products , Szwajcaria

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5262960910

7.3.3) Ulica: Schlosserstrasse 4

7.3.4) Miejscowość: Bülach

7.3.5) Kod pocztowy: CH-8180

7.3.7.) Kraj: Szwajcaria

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

autoryzowany serwis, wsparcie techniczne i merytoryczne - DiaHem Diagnostic Products Sp. z o.o., al. Słowackiego 64, 30-004 Kraków, NIP: 6782716281, KRS: 0000075557

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 339604,29 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wartość zamówienia w kwocie 339 604,29 zł zawiera: 323 220,69 zł za dostawy odczynników i materiałów zużywalnych oraz 16 383,60 zł za dzierżawę aparatury przez okres trwania umowy
2026-04-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy