Transformacja z pasją – Gmina Wieprz jako przestrzeń nowych możliwości ( budowa boiska w sołectwie Frydrychowice przy PSZOK)

Gmina Wieprz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00184494
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00184494/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-03 07:53
Lokalizacja
Wieprz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a0374354-79e4-4348-85c4-d75c928520e2
Identyfikator
5511123841
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęWyposażenie parków i placów zabawInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

2 przyznane

STANISŁAW GANCARCZYKŚleszowice, PL · lot 0
459 916,14 PLN
STANISŁAW GANCARCZYKŚleszowice, PL · lot 1
247 304,85 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00184494 z dnia 2026-04-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Transformacja z pasją – Gmina Wieprz jako przestrzeń nowych możliwości ( budowa boiska w sołectwie Frydrychowice przy PSZOK)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wieprz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182143

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Centralna 5

1.5.2.) Miejscowość: Wieprz

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-122

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 338755118

1.5.8.) Numer faksu: 338755060

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wieprz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wieprz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a0374354-79e4-4348-85c4-d75c928520e2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Transformacja z pasją – Gmina Wieprz jako przestrzeń nowych możliwości ( budowa boiska w sołectwie Frydrychowice przy PSZOK)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0374354-79e4-4348-85c4-d75c928520e2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00184494

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041905/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Transformacja z pasją – Gmina Wieprz jako przestrzeń nowych możliwości ( budowa boiska w sołectwie Frydrychowice przy PSZOK)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Transformacja z pasją – Gmina Wieprz jako przestrzeń nowych możliwości

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00115158

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IOS.271.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 915192,66 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach części 1 należy wykonać budowę boiska trawiastego wraz z dostawą urządzeń, budowę placu zabaw wraz z wykonaniem nawierzchni bezpiecznej i montażem urządzeń, wykonanie dostawy i montażu siłowni wraz z wykonaniem nawierzchni bezpiecznej, dostawa i montaż altan rekreacyjnych , budowa dojścia i miejsc parkingowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.) Wartość części: 555494,89 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach części 2 należy wykonać ciągi piesze, montaż elementów małej architektury i urządzenie zieleni.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

4.5.5.) Wartość części: 359697,77 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 459916,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 794258,82 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 459916,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MASTER-BRUK PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE Stanisław Gancarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5521693451

7.3.4) Miejscowość: Śleszowice

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 459916,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 247304,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 417600,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 247304,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MASTER-BRUK PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE Stanisław Gancarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5521693451

7.3.4) Miejscowość: Śleszowice

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 247304,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2026-04-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane