Rozbiórka obiektu budowlanego na działce nr 595 w Nowej Wsi przy ul. Przemęckiej 2

GMINA PRZEMĘT

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00184582
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00184582/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-03 08:26
Lokalizacja
Przemęt, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9e8c0a61-a677-4e18-883e-92052d081ca5
Identyfikator
9231651446
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkowe

Wykonawcy

1 przyznane

TIRS-GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStaropole 77 42-248 Przyrów, PL · lot 0
126 567 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00184582 z dnia 2026-04-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórka obiektu budowlanego na działce nr 595 w Nowej Wsi przy ul. Przemęckiej 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZEMĘT

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050793

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 8

1.5.2.) Miejscowość: Przemęt

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-234

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@przemet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: przemet.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/przemet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbiórka obiektu budowlanego na działce nr 595 w Nowej Wsi przy ul. Przemęckiej 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e8c0a61-a677-4e18-883e-92052d081ca5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00184582

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013773/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Rozbiórka obiektu budowlanego w Nowej Wsi przy ul. Przemęcka 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00054625

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 185499,08 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest „Rozbiórka obiektu budowlanego na działce nr 595 w Nowej Wsi przy ul. Przemęckiej 2”.
Budynek na działce nr 595 w Nowej Wsi przy ul. Przemęckiej 2 podlegający rozbiórce to obiekt jednokondygnacyjny z poddaszem nieużytkowym
oraz częściowym podpiwniczeniem. Obiekt w rzucie ma kształt prostokąta o bokach 10,73x17,67m, a maksymalna wysokość budynku – wysokość kalenicy – wynosi około 8,00m. Został wzniesiony metodą tradycyjną murowaną z cegieł. Stropy nad pomieszczeniami piwnicy są stropami łukowymi z cegieł. Strop nad parterem jest w konstrukcji drewnianej. Dachy dwuspadowe nad poddaszem i lukarnami wsparte na więźbie płatwiowo-kleszczowej, pokrycie dachu blachą falistą ondulina.
3.2. Zakres przedmiotu umowy obejmuje ogrodzenie oraz utwardzenie zgodnie z dokumentacją projektową.
3.3. Budynek podlegający rozbiórce zlokalizowany jest w granicy z dz. nr 594 i 596 w związku czym należy zachować szczególną ostrożność podczas prowadzonych prac.
3.4. Ponadto przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.
3.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa opracowana przez: Biuro Inżynierskie Michał Izydorek Sp. z o. o. - Załącznik nr 9 do SWZ.
3.6. Przedmiotowy zakres zamówienia objęty jest pozwoleniem na rozbiórkę nr 22/2025 wydanym przez Starostę Wolsztyńskiego z dnia 03.12.2025 r.
3.7. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia z materiałów własnych.
3.8. Do obowiązków Wykonawcy należy przeprowadzenie wszystkich koniecznych badań i poniesienie wszystkich kosztów z tym związanych oraz sporządzenie projektu organizacji ruchu, ustawienie i utrzymanie oznakowania na czas trwania robót, opłaty za zajęcie pasa drogowego.
3.9. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić własne źródło energii elektrycznej oraz wody na czas trwania inwestycji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 17

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 15

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 10

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 126567,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 238620,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 126567,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TIRS-GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9492263884

7.3.4) Miejscowość: Staropole

7.3.5) Kod pocztowy: 42-248

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 126567,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane