„Przebudowa i dostosowanie do wymogów ppoż budynku Domu Pomocy Społecznej w Miechowie przy ul. Warszawskiej 49A – etap I”

Powiat Miechowski - Dom Pomocy Społecznej w Miechowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00184727
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00184727/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-03 09:09
Lokalizacja
Miechów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2646e1a6-7a9d-4817-890e-5e232b55372d
Identyfikator
6591172723
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty muroweMontaż konstrukcji metalowychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00184727 z dnia 2026-04-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa i dostosowanie do wymogów ppoż budynku Domu Pomocy Społecznej w Miechowie przy ul. Warszawskiej 49A – etap I”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Miechowski - Dom Pomocy Społecznej w Miechowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000298519

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 49A

1.5.2.) Miejscowość: Miechów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@dps.miechow.net

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dps.miechow.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2646e1a6-7a9d-4817-890e-5e232b55372d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa i dostosowanie do wymogów ppoż budynku Domu Pomocy Społecznej w Miechowie przy ul. Warszawskiej 49A – etap I”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2646e1a6-7a9d-4817-890e-5e232b55372d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00184727

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00003855/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa i dostosowanie do wymogów ppoż budynku Domu Pomocy Społecznej w Miechowie przy ul. Warszawskiej 49A – etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00125257

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-271/2/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i dostosowanie do wymogów ppoż budynku Domu Pomocy Społecznej w Miechowie przy ul. Warszawskiej 49A.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45262520-2 - Roboty murowe

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024. poz. 1320 ze zm.) informuje, iż cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 ust. 1 pkt 3 ustawy postępowanie unieważniono.
2026-04-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane