Wykonanie projektu malarni II
ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00184903
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00184903/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-03 09:51
- Lokalizacja
- Rybnik, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-93480025-8b78-4382-b8e2-886e200ea8a3
- Identyfikator
- 6420016169
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00184903 z dnia 2026-04-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie projektu malarni II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271505514
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Pod Lasem 64
1.5.2.) Miejscowość: Rybnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-210
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzm@zielen.rybnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zielen.rybnik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-93480025-8b78-4382-b8e2-886e200ea8a31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie zielenią miejską i cmentarzami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie projektu malarni II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-93480025-8b78-4382-b8e2-886e200ea8a3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00184903
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031914/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Wykonanie projektu malarni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00165806
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.2120.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 60975,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu malarni, kosztorysu inwestorskiego wraz z przedmiarem oraz specyfikacji wykonania i odbioru robót.
Przedmiotem zamierzenia jest wykonanie projektu przebudowy istniejącej konstrukcji stalowej szklarni, zaadaptowania jej na potrzeby wykonania hali malarni zlokalizowanej na terenie bazy przy ulicy Pod Lasem 64 w Rybniku na działce nr 1477/12.Wymiary fundamentu obecnej konstrukcji szklarni 30m x 6m. Nowy obiekt malarni powinien posiadać trzy pomieszczenia :
- Obróbki wstępnej, czyszczenia elementów stalowych mechanicznie oraz laserowo.
- Kabina pomieszczenia malarni.
- Magazynek farb, lakierów, rozpuszczalników.
Projekt musi uwzględniać wszystkie niezbędne instalacje do prawidłowego zgodnego z przepisami i całorocznego działania malarni i pomieszczeń technicznych.
Zakres robót związanych z wykonaniem projektu obejmuje:
- 4 egz. Projektu zagospodarowania terenu.
- 4 egz. Projektu architektoniczno-budowlanego
- 3 egz. Projektu technicznego hali i wszystkich niezbędnych instalacji
- 2 egz. Kosztorysu inwestorskiego i przedmiaru.
- 2 egz. Specyfikacji wykonania i odbioru robót
- 1 egz wszystkich składowych w wersji elektronicznej.
Projekty muszą być wykonane zgodnie obowiązującymi przepisami, normami oraz zasadami współczesnej wiedzy technicznej i sztuką budowlaną .
Do obowiązków Wykonawcy należy:
• realizacja przedmiotu umowy zgodnie z postanowieniami SWZ i niniejszą umową,
• wykonanie przedmiotu umowy zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej. W szczególnie uzasadnionych przypadkach, gdzie brak jest możliwości sporządzenia opracowania zgodnie z obowiązującymi przepisami techniczno-budowlanymi Wykonawca powinien uzyskać odstępstwa od tych przepisów.
• wykonanie wszelkich niezbędnych opracowań projektowych wraz z koniecznymi opiniami i warunkami technicznymi, uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego wszelkich uzgodnień, pozwoleń, zezwoleń, decyzji i zgód niezbędnych dla wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami Zamawiającego .
• przedstawienie i uzyskanie zatwierdzenia przez Zamawiającego zastosowanych rozwiązań technicznych
• opracowanie dokumentów i projektów jakie mogą okazać się niezbędne w przyszłości dla budowy i użytkowania obiektu będącego przedmiotem zamówienia.
• uzyskanie akceptacji Zamawiającego dla opracowanych założeń projektowych;
• zapewnienie wykonania przedmiotu zamówienia przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia budowlane,
• pełnienie funkcji koordynacyjnych w stosunku do podwykonawców.
• wykonanie projektów zgodnych z przepisami BHP, ppoż oraz ochrony środowiska.
• przygotowanie i przekazanie zamawiającemu kompletnej dokumentacji projektowej umożliwiającej uzyskanie pozwolenia na budowę, oraz w przyszłości budowy obiektu, a w razie stwierdzenia braków lub pomyłek w dokumentacji w toku trwania procesu uzyskania pozwolenia na budowę jak najszybsze ich usunięcie .
• powiadomienie Zamawiającego o gotowości do odbioru końcowego kompletnej dokumentacji. (w formie telefonicznej lub pisemnej, w tym pocztą elektroniczną na adres e- mail zzm@zielen.rybnik.pl),
• przedstawienie Zamawiającemu w dniu odbioru końcowego pełnej dokumentacji celem podpisania bezusterkowego protokołu odbioru,
• nadzór autorski nad realizacją projektu.
Stosownie do treści art. 100 ustawy Pzp, Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia uwzględnia dostosowanie obiektu do potrzeb wszystkich użytkowników, w tym do osób niepełnosprawnych.
Zamawiający zaprasza zainteresowanych Wykonawców do przeprowadzenia oględzin przedmiotu zamówienia w dniach roboczych, w godzinach 7.00 – 13.00, po uprzednim kontakcie telefonicznym z Panem Dariuszem Targańskim, nr tel. 604 461 340.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71321100-5 - Usługi gospodarki budowlanej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty| 2026-04-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |