„Cyberbezpieczny Samorząd Gminy Sadowie”

Gmina Sadowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00184939
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00184939/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-03 09:59
Lokalizacja
Sadowie, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6f80bd46-5279-45e7-b16b-59d1e159e0cc
Identyfikator
8631609878
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia komputeroweSerwerySerwery plikówPakiety oprogramowania do switcha lub routeraUrządzenia siecioweUsługi w zakresie wymogów technologii informacjiUsługi audytu komputerowegoUsługi szkolenioweUsługi szkolenia personelu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00184939 z dnia 2026-04-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Cyberbezpieczny Samorząd Gminy Sadowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sadowie

1.3.) Oddział zamawiającego: 27-580 Sadowie 86

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830410014

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sadowie

1.5.2.) Miejscowość: Sadowie

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-580

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@sadowie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sadowie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6f80bd46-5279-45e7-b16b-59d1e159e0cc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Cyberbezpieczny Samorząd Gminy Sadowie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f80bd46-5279-45e7-b16b-59d1e159e0cc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00184939

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00018150/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Cyberbezpieczna Gmina Sadowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Cyberbezpieczny Samorząd Gminy Sadowie" realizowany jest w ramach Grantu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC), II Zaawansowane Usługi Cyfrowe, 2.2 Wzmocnienie Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa, nr naboru FERC.02,02-CS.01-001/23

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00155723

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PS.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja zadania z zakresu podniesienia poziomu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Sadowie, obejmująca: (i) dostawę/uruchomienie elementów technicznych (sprzęt/wyposażenie – zakres zgodnie (zadanie nr 1 w załączniku nr 6 do SWZ), (ii) przeprowadzenie szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa dla pracowników Urzędu Gminy Sadowie, (iii) opracowanie, wdrożenie i dostosowanie dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) zgodnego z PN‑EN ISO/IEC 27001:2023‑06 wraz z audytem wewnętrznym wdrożenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48820000-2 - Serwery

48823000-3 - Serwery plików

48219500-1 - Pakiety oprogramowania do switcha lub routera

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

72223000-4 - Usługi w zakresie wymogów technologii informacji

72810000-1 - Usługi audytu komputerowego

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80511000-9 - Usługi szkolenia personelu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) Zamawiający informuje,
że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 3 ustawy postępowanie unieważniono.
2026-04-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy