Dostawa wraz z montażem mebli biurowych na potrzeby Działu Administracyjno- Technicznego w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Rędzińskiej 66/68 Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu
Gmina Wrocław - Miejskie Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00185204
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00185204/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-03 10:58
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-996b793c-83a9-4c0a-93bd-e440c6531590
- Identyfikator
- 8971383551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00185204 z dnia 2026-04-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z montażem mebli biurowych na potrzeby Działu Administracyjno- Technicznego w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Rędzińskiej 66/68 Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wrocław - Miejskie Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932684540
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mączna 3
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 54-131
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mcus@mcus.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mcus.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/mcus/public/postepowanie?postepowanie=808382261.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wraz z montażem mebli biurowych na potrzeby Działu Administracyjno- Technicznego w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Rędzińskiej 66/68 Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-996b793c-83a9-4c0a-93bd-e440c6531590
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00185204
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00025230/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.24 Dostawa mebli biurowych na potrzeby Działu Administracyjno-Technicznego w DPS przy ul. Rędzińskiej 66/68 MCUS
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MCUS.DZP.373-28/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 8192,52 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem umowy jest dostawa wraz z montażem mebli biurowych na potrzeby Działu Administracyjno- Technicznego w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Rędzińskiej 66/68 Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu
2. Przedmiot zamówienia określony jest kodem jest kodem 39150000-8 Różne meble i wyposażenie.
3. Wykonawca dostarczy przedmiot umowy własnym staraniem do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego w Domu Pomocy Społecznej (DPS) przy ul. Rędzińskiej 66/68 we Wrocławiu i dokona ich wniesienia.
4. Wymagany Okres Gwarancji Jakości oraz warunki rękojmi na dostarczony przedmiot zamówienia – został określony w Projekcie umowy - Załącznik Nr 4 do SWZ.
5. Dostawa oraz montaż mebli będzie mieć miejsce w godzinach 7:00 – 15:00. Wszystkie elementy przedmiotu zamówienia Zamawiający wymaga by były fabrycznie nowe, nieużywane, nie powystawowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, w stanie kompletnym tj. gwarantującym ich stosowanie zgodnie z przeznaczeniem bez dokonywania dodatkowych zakupów elementów i akcesoriów, spełniające normy bezpieczeństwa oraz wymogi specyfikacji. Po zakończeniu montażu Wykonawca zobowiązany jest usunąć wszelkie zbędne materiały, odpady i śmieci oraz na swój koszt dokonać ich utylizacji.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający rodzaj oraz ilość zamawianego towaru, znajduje się w Kalkulacji cenowej oraz w Projekcie umowy.
7. Zamawiający informuje, że istnieje możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej na miejscu po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Zamawiającym (szczegółowy opis wizji lokalnej znajduje się w SWZ w rozd. IV).
4.5.3.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego– art. 255 pkt 6 ustawy Pzp.| 2026-04-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |