Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Czeladzi, przy ul. 1-go Maja 30, 41-250 Czeladź

Ochotnicza Straż Pożarna w Czeladzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00185228
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00185228/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-03 11:05
Lokalizacja
Czeladź, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c8b0c12e-552e-42bd-be28-65d5c61a23f1
Identyfikator
6252243136
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów dla służb ratunkowychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty elewacyjneIzolacja cieplnaWykonywanie pokryć dachowychRoboty izolacyjneInstalowanie sufitów podwieszanych

Wykonawcy

1 przyznane

KAMIL NOWAKOWSKIUjków Nowy, PL · lot 0
581 961,11 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00185228 z dnia 2026-04-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Czeladzi, przy ul. 1-go Maja 30, 41-250 Czeladź

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ochotnicza Straż Pożarna w Czeladzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271893344

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1-go Maja 30

1.5.2.) Miejscowość: Czeladź

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-250

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: 662157755

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zarzad.ospczeladz@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.straz.czeladz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umczeladz.logintrade.net/zapytania_email,224877,585ce1f24caf83679ef45e387db37650.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Stowarzyszenie- Ochotnicza Straż Pożarna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


ochrona przeciwpożarowa, ratownictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Czeladzi, przy ul. 1-go Maja 30, 41-250 Czeladź

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8b0c12e-552e-42bd-be28-65d5c61a23f1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00185228

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00132386

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SE-ZP.271.1.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 499778,62 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Projektowana termomodernizacja obejmuje wymianę całej stolarki okiennej i drzwi zewnętrznych, bram garażowych OSP, a także sufitów podwieszanych. Zakres prac przewiduje również wykonanie nowej izolacji termicznej oraz pokrycia dachu nad częścią dobudowaną, a także docieplenie wszystkich ścian zewnętrznych budynku. Planowane działania termomodernizacyjne budynku nie wpływają na istniejący wewnętrzny układ funkcjonalno- przestrzenny obiektu ani na jego dotychczasowe przeznaczenie.
Szczegółowy zakres robót przewidzianych do wykonania:
a) wykucie z muru krat okiennych
b) demontaż stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej wraz z ościeżnicami
c) demontaż parapetów zewnętrznych i wewnętrznych
d) demontaż bram garażowych
e) wykucie z muru ram stalowych od wrót garażowych
f) montaż nowej stolarki okiennej U ≤ 0,9 W/m²K
g) montaż nowych parapetów zewnętrznych i wewnętrznych
h) montaż nowych drzwi stalowych zewnętrznych U ≤ 1,3 W/m²K
i) montaż nowych bram garażowych rolowanych U ≤ 1,3 W/m²K
j) demontaż orynnowania i obróbek blacharskich
k) demontaż podbitki drewnianej
l) demontaż sufitów podwieszanych kasetonowych nad częścią dobudowaną
m) demontaż izolacji termicznej nie nadającej się do użytku nad częścią dobudowaną
n) demontaż pokrycia dachowego z blachy nad częścią dobudowaną
o) montaż nowego pokrycia dachu z blachy trapezowej
p) montaż nowych rynien i rur spustowych, obróbek blacharskich
q) montaż nowej podbitki z PCV
r) ocieplenie połaci dachu nad częścią dobudowaną wełną mineralną gr. 25 cm λ ≤ 0,033 W/m·K.
s) montaż sufitów podwieszanych kasetonowych nad częścią dobudowaną
t) montaż sufitu podwieszanego z barrisolu nad częścią dobudowaną
u) ocieplenie ścian zewnętrznych styropianem EPS 70-038 gr. 10 cm λ ≤ 0,038 W/m·K.
v) wywóz i utylizacja odpadów

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45216120-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów dla służb ratunkowych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 581961,11 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 922500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 581961,11 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LAURIUS Kamil Nowakowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6372063537

7.3.4) Miejscowość: Ujków Nowy

7.3.5) Kod pocztowy: 32-329

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 581961,11 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane