Dostawa fabrycznie nowego sprzętu diagnostyczno-pomiarowego dla Pracowni Mas Bitumicznych z podziałem na zadania
ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00185363
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00185363/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-03 11:37
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3904157c-4880-4cdd-acbe-157c05c4aa97
- Identyfikator
- 6692214133
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00185363 z dnia 2026-04-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowego sprzętu diagnostyczno-pomiarowego dla Pracowni Mas Bitumicznych z podziałem na zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
1.3.) Oddział zamawiającego: ZZDW Koszalin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330961132
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szczecińska 31
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-122
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzdw@zzdw.koszalin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzdw.koszalin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12721601.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa fabrycznie nowego sprzętu diagnostyczno-pomiarowego dla Pracowni Mas Bitumicznych z podziałem na zadania2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3904157c-4880-4cdd-acbe-157c05c4aa97
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00185363
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00130734/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.40 Zakup sprzętu diagnostyczno – pomiarowego do pracowni mas bitumicznych ZLD w Koszalinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00148423
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZDW-6.3810.44.2026.8.7
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 1 – Dostawa 2 szt. ekstraktorów ultradźwiękowych wraz z 2 szt. zespołów chłodzących:1) Sprzęt musi być fabrycznie nowy, rok produkcji nie starszy niż 2025 oraz o parametrach technicznych opisanych w Rozdziale C SWZ.2) Wszystkie oferowane ekstraktory wraz z zespołami chłodzącymi muszą być jednakowe pod względem marki, modelu, parametrów technicznych oraz roku produkcji.
3) Wykonawca wraz z dostawą sprzętu musi dostarczyć wszystkie instrukcje, wszystkie wymagane deklaracje zgodności w języku polskim (norma CE), świadectwa wzorcowania kosza o oczku 0,063 mm zgodnie z PN-ISO 3310-1 z podaniem błędów wskazań i oszacowaniem niepewności, karty lub książki gwarancyjne, informacje o okresowych przeglądach serwisowych, szczegółowe instrukcje obsługi i konserwacji sprzętu. Dokumenty powinny być dostarczone w języku polskim.
4) Dostarczony sprzęt nie może być prototypem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38436700-7 - Rozdrabniacze ultradźwiękowe
38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza
4.5.5.) Wartość części: 401749,47 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 2 – Dostawa ubijaków Marshalla (2 szt.) wraz z szafami dźwiękoszczelnymi(2 szt.) i elektrohydrauliczną wyciskarką (1 szt.):
1) Sprzęt musi być fabrycznie nowy, rok produkcji nie starszy niż 2025 oraz
o parametrach technicznych opisanych w Rozdziale C SWZ.
2) Wszystkie oferowane ubijaki Marshalla wraz z szafami dźwiękoszczelnymi muszą być jednakowe pod względem marki, modelu, parametrów technicznych oraz roku produkcji.
3) Wykonawca wraz z dostawą sprzętu musi dostarczyć wszystkie instrukcje, wszystkie wymagane deklaracje zgodności w języku polskim (norma, CE), informacje o okresowych przeglądach serwisowych, szczegółowe instrukcje obsługi i konserwacji sprzętu. Dokumenty powinny być dostarczone w języku polskim.
4) Dostarczony sprzęt nie może być prototypem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38436700-7 - Rozdrabniacze ultradźwiękowe
38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza
4.5.5.) Wartość części: 136861,39 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 3 – Dostawa sprzętu laboratoryjnego:1) Sprzęt musi być fabrycznie nowy, rok produkcji nie starszy niż 2025 oraz
o parametrach technicznych opisanych w Rozdziale C SWZ.
2) W skład sprzętu laboratoryjnego wchodzą:
a. suszarki laboratoryjne – 3 szt. - jednakowe pod względem marki, modelu, parametrów technicznych oraz roku produkcji;
b. komora próżniowa wraz z pompą próżniową, sterownikiem i stolikiem wibracyjnym – 1 szt.;
c. łaźnie wodne – 2 szt. – jednakowe pod względem marki, modelu, parametrów technicznych oraz roku produkcji;
d. elektromechaniczne wstrząsarki laboratoryjne wraz z kompletem sit, zbiornikiem pod sita i pokrywą – 2 szt. - jednakowe pod względem marki, modelu, parametrów technicznych oraz roku produkcji;
e. stolik hydrostatyczny wraz z wagą i pojemnikiem na wodę – 1 szt.;
f. wagi precyzyjne – 2 szt. - jednakowe pod względem marki, modelu, parametrów technicznych oraz roku produkcji;
g. aparat do badania wypełniacza w strumieniu powietrza – 1 szt.;
h. urządzenie do rozdrabniania masy mineralno-asfaltowej – 1 szt.;
i. destylator – 1 szt.
3) Dostarczony sprzęt nie może być prototypem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38436700-7 - Rozdrabniacze ultradźwiękowe
38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza
4.5.5.) Wartość części: 189305,38 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją w.w przepisu postępowanie o udzielenie zamówienia unieważnia się, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny oferty najkorzystniejszej.
W przedmiotowym postępowaniu na w/w część, cena oferty najkorzystniejszej przekracza możliwości finansowe Zamawiającego. Na sfinansowanie zamówienia Zamawiający zamierzał przeznaczyć kwotę: 550 000,00 zł. Cena najkorzystniejszej oferty wynosi: 557 614,40 zł.
Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty na realizację w/w części
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2026-04-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |