Termomodernizacja i wymiana źródeł ciepła budynków jednorodzinnych w ramach programu STOP SMOG - etap I
Miasto Stołeczne Warszawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00185380
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00185380/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-03 11:41
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-432429d4-7134-44d9-8805-8e1a77ef8506
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00185380 z dnia 2026-04-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja i wymiana źródeł ciepła budynków jednorodzinnych w ramach programu STOP SMOG - etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Bankowy 3/5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniabzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/274007/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja i wymiana źródeł ciepła budynków jednorodzinnych w ramach programu STOP SMOG - etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-432429d4-7134-44d9-8805-8e1a77ef8506
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00185380
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00608181/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Termomodernizacja i wymiana źródeł ciepła budynków jednorodzinnych w ramach programu STOP SMOG
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00162647
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/ABN/271/II-29/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budynek jednorodzinny przy ulicy Chełmżyńskiej4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 241457,53 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budynek jednorodzinny przy ulicy Kazimierza Króla4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 323168,91 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budynek jednorodzinny przy ulicy Obiegowej4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 235126,31 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budynek jednorodzinny przy ulicy Papierowej4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 426704,17 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budynek jednorodzinny przy ulicy Podkowy4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 197424,62 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budynek jednorodzinny przy ulicy Przylaszczkowej4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 187864,22 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budynek jednorodzinny przy ulicy Sągi4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 379538,35 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budynek jednorodzinny przy ulicy Złotej Jesieni4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 323586,75 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
Publikacja postępowania stanowiła pierwszy etap realizacji zobowiązań, wynikających z Programu „STOP SMOG”, realizowanego na mocy Porozumienia zawartego przez Zamawiającego z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Realizacja Programu miała odbywać się dwuetapowo, skutkując docelowo wykonaniem 20 inwestycji termomodernizacyjnych. W pierwszym etapie Zamawiający miał na celu realizację 8 inwestycji termomodernizacyjnych.
Zamawiający zobowiązany był do zakończenia realizacji Programu do dnia 10.08.2026 r. W dniu 12 lutego 2026 r. Zamawiający wystąpił do NFOŚiGW z wnioskiem o możliwość wydłużenia realizacji Programu o dodatkowy rok, tj. do 10.08.2027 r. W dniu 6.03.2026 r. NFOŚiGW odmówił Zamawiającemu wydłużenia terminu realizacji Programu. W związku z otrzymaną odpowiedzą, Zamawiający wystąpił do NFOŚiGW z prośbą o rozliczenie jedynie 8 inwestycji w terminie 10.08.2026 r. NFOŚiGW w dniu 1.04.2026 r. poinformował Zamawiającego, że realizacja jedynie 8 inwestycji powoduje niezrealizowanie Programu STOP SMOG i nie może zostać sfinansowana ze środków przekazanych Zamawiającemu w ramach Programu.
Sfinansowanie zamówienia przez Zamawiającego ze środków własnych bez podstawy prawnej stanowiłaby naruszenie dyscypliny finansów publicznych. Ponadto uzyskana przez Zamawiającego interpretacja indywidualna KIS dotycząca zwolnienia z obowiązku podatkowego beneficjentów programu STOP SMOG, w zaistniałej sytuacji stała się nieaktualna. W związku z czym realizacja zamówienia mogłaby doprowadzić do obciążenia beneficjentów kosztami wynikającymi z przepisów podatkowych.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
Publikacja postępowania stanowiła pierwszy etap realizacji zobowiązań, wynikających z Programu „STOP SMOG”, realizowanego na mocy Porozumienia zawartego przez Zamawiającego z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Realizacja Programu miała odbywać się dwuetapowo, skutkując docelowo wykonaniem 20 inwestycji termomodernizacyjnych. W pierwszym etapie Zamawiający miał na celu realizację 8 inwestycji termomodernizacyjnych.
Zamawiający zobowiązany był do zakończenia realizacji Programu do dnia 10.08.2026 r. W dniu 12 lutego 2026 r. Zamawiający wystąpił do NFOŚiGW z wnioskiem o możliwość wydłużenia realizacji Programu o dodatkowy rok, tj. do 10.08.2027 r. W dniu 6.03.2026 r. NFOŚiGW odmówił Zamawiającemu wydłużenia terminu realizacji Programu. W związku z otrzymaną odpowiedzą, Zamawiający wystąpił do NFOŚiGW z prośbą o rozliczenie jedynie 8 inwestycji w terminie 10.08.2026 r. NFOŚiGW w dniu 1.04.2026 r. poinformował Zamawiającego, że realizacja jedynie 8 inwestycji powoduje niezrealizowanie Programu STOP SMOG i nie może zostać sfinansowana ze środków przekazanych Zamawiającemu w ramach Programu.
Sfinansowanie zamówienia przez Zamawiającego ze środków własnych bez podstawy prawnej stanowiłaby naruszenie dyscypliny finansów publicznych. Ponadto uzyskana przez Zamawiającego interpretacja indywidualna KIS dotycząca zwolnienia z obowiązku podatkowego beneficjentów programu STOP SMOG, w zaistniałej sytuacji stała się nieaktualna. W związku z czym realizacja zamówienia mogłaby doprowadzić do obciążenia beneficjentów kosztami wynikającymi z przepisów podatkowych.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
Publikacja postępowania stanowiła pierwszy etap realizacji zobowiązań, wynikających z Programu „STOP SMOG”, realizowanego na mocy Porozumienia zawartego przez Zamawiającego z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Realizacja Programu miała odbywać się dwuetapowo, skutkując docelowo wykonaniem 20 inwestycji termomodernizacyjnych. W pierwszym etapie Zamawiający miał na celu realizację 8 inwestycji termomodernizacyjnych.
Zamawiający zobowiązany był do zakończenia realizacji Programu do dnia 10.08.2026 r. W dniu 12 lutego 2026 r. Zamawiający wystąpił do NFOŚiGW z wnioskiem o możliwość wydłużenia realizacji Programu o dodatkowy rok, tj. do 10.08.2027 r. W dniu 6.03.2026 r. NFOŚiGW odmówił Zamawiającemu wydłużenia terminu realizacji Programu. W związku z otrzymaną odpowiedzą, Zamawiający wystąpił do NFOŚiGW z prośbą o rozliczenie jedynie 8 inwestycji w terminie 10.08.2026 r. NFOŚiGW w dniu 1.04.2026 r. poinformował Zamawiającego, że realizacja jedynie 8 inwestycji powoduje niezrealizowanie Programu STOP SMOG i nie może zostać sfinansowana ze środków przekazanych Zamawiającemu w ramach Programu.
Sfinansowanie zamówienia przez Zamawiającego ze środków własnych bez podstawy prawnej stanowiłaby naruszenie dyscypliny finansów publicznych. Ponadto uzyskana przez Zamawiającego interpretacja indywidualna KIS dotycząca zwolnienia z obowiązku podatkowego beneficjentów programu STOP SMOG, w zaistniałej sytuacji stała się nieaktualna. W związku z czym realizacja zamówienia mogłaby doprowadzić do obciążenia beneficjentów kosztami wynikającymi z przepisów podatkowych.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
Publikacja postępowania stanowiła pierwszy etap realizacji zobowiązań, wynikających z Programu „STOP SMOG”, realizowanego na mocy Porozumienia zawartego przez Zamawiającego z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Realizacja Programu miała odbywać się dwuetapowo, skutkując docelowo wykonaniem 20 inwestycji termomodernizacyjnych. W pierwszym etapie Zamawiający miał na celu realizację 8 inwestycji termomodernizacyjnych.
Zamawiający zobowiązany był do zakończenia realizacji Programu do dnia 10.08.2026 r. W dniu 12 lutego 2026 r. Zamawiający wystąpił do NFOŚiGW z wnioskiem o możliwość wydłużenia realizacji Programu o dodatkowy rok, tj. do 10.08.2027 r. W dniu 6.03.2026 r. NFOŚiGW odmówił Zamawiającemu wydłużenia terminu realizacji Programu. W związku z otrzymaną odpowiedzą, Zamawiający wystąpił do NFOŚiGW z prośbą o rozliczenie jedynie 8 inwestycji w terminie 10.08.2026 r. NFOŚiGW w dniu 1.04.2026 r. poinformował Zamawiającego, że realizacja jedynie 8 inwestycji powoduje niezrealizowanie Programu STOP SMOG i nie może zostać sfinansowana ze środków przekazanych Zamawiającemu w ramach Programu.
Sfinansowanie zamówienia przez Zamawiającego ze środków własnych bez podstawy prawnej stanowiłaby naruszenie dyscypliny finansów publicznych. Ponadto uzyskana przez Zamawiającego interpretacja indywidualna KIS dotycząca zwolnienia z obowiązku podatkowego beneficjentów programu STOP SMOG, w zaistniałej sytuacji stała się nieaktualna. W związku z czym realizacja zamówienia mogłaby doprowadzić do obciążenia beneficjentów kosztami wynikającymi z przepisów podatkowych.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
Publikacja postępowania stanowiła pierwszy etap realizacji zobowiązań, wynikających z Programu „STOP SMOG”, realizowanego na mocy Porozumienia zawartego przez Zamawiającego z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Realizacja Programu miała odbywać się dwuetapowo, skutkując docelowo wykonaniem 20 inwestycji termomodernizacyjnych. W pierwszym etapie Zamawiający miał na celu realizację 8 inwestycji termomodernizacyjnych.
Zamawiający zobowiązany był do zakończenia realizacji Programu do dnia 10.08.2026 r. W dniu 12 lutego 2026 r. Zamawiający wystąpił do NFOŚiGW z wnioskiem o możliwość wydłużenia realizacji Programu o dodatkowy rok, tj. do 10.08.2027 r. W dniu 6.03.2026 r. NFOŚiGW odmówił Zamawiającemu wydłużenia terminu realizacji Programu. W związku z otrzymaną odpowiedzą, Zamawiający wystąpił do NFOŚiGW z prośbą o rozliczenie jedynie 8 inwestycji w terminie 10.08.2026 r. NFOŚiGW w dniu 1.04.2026 r. poinformował Zamawiającego, że realizacja jedynie 8 inwestycji powoduje niezrealizowanie Programu STOP SMOG i nie może zostać sfinansowana ze środków przekazanych Zamawiającemu w ramach Programu.
Sfinansowanie zamówienia przez Zamawiającego ze środków własnych bez podstawy prawnej stanowiłaby naruszenie dyscypliny finansów publicznych. Ponadto uzyskana przez Zamawiającego interpretacja indywidualna KIS dotycząca zwolnienia z obowiązku podatkowego beneficjentów programu STOP SMOG, w zaistniałej sytuacji stała się nieaktualna. W związku z czym realizacja zamówienia mogłaby doprowadzić do obciążenia beneficjentów kosztami wynikającymi z przepisów podatkowych.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
Publikacja postępowania stanowiła pierwszy etap realizacji zobowiązań, wynikających z Programu „STOP SMOG”, realizowanego na mocy Porozumienia zawartego przez Zamawiającego z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Realizacja Programu miała odbywać się dwuetapowo, skutkując docelowo wykonaniem 20 inwestycji termomodernizacyjnych. W pierwszym etapie Zamawiający miał na celu realizację 8 inwestycji termomodernizacyjnych.
Zamawiający zobowiązany był do zakończenia realizacji Programu do dnia 10.08.2026 r. W dniu 12 lutego 2026 r. Zamawiający wystąpił do NFOŚiGW z wnioskiem o możliwość wydłużenia realizacji Programu o dodatkowy rok, tj. do 10.08.2027 r. W dniu 6.03.2026 r. NFOŚiGW odmówił Zamawiającemu wydłużenia terminu realizacji Programu. W związku z otrzymaną odpowiedzą, Zamawiający wystąpił do NFOŚiGW z prośbą o rozliczenie jedynie 8 inwestycji w terminie 10.08.2026 r. NFOŚiGW w dniu 1.04.2026 r. poinformował Zamawiającego, że realizacja jedynie 8 inwestycji powoduje niezrealizowanie Programu STOP SMOG i nie może zostać sfinansowana ze środków przekazanych Zamawiającemu w ramach Programu.
Sfinansowanie zamówienia przez Zamawiającego ze środków własnych bez podstawy prawnej stanowiłaby naruszenie dyscypliny finansów publicznych. Ponadto uzyskana przez Zamawiającego interpretacja indywidualna KIS dotycząca zwolnienia z obowiązku podatkowego beneficjentów programu STOP SMOG, w zaistniałej sytuacji stała się nieaktualna. W związku z czym realizacja zamówienia mogłaby doprowadzić do obciążenia beneficjentów kosztami wynikającymi z przepisów podatkowych.
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
Publikacja postępowania stanowiła pierwszy etap realizacji zobowiązań, wynikających z Programu „STOP SMOG”, realizowanego na mocy Porozumienia zawartego przez Zamawiającego z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Realizacja Programu miała odbywać się dwuetapowo, skutkując docelowo wykonaniem 20 inwestycji termomodernizacyjnych. W pierwszym etapie Zamawiający miał na celu realizację 8 inwestycji termomodernizacyjnych.
Zamawiający zobowiązany był do zakończenia realizacji Programu do dnia 10.08.2026 r. W dniu 12 lutego 2026 r. Zamawiający wystąpił do NFOŚiGW z wnioskiem o możliwość wydłużenia realizacji Programu o dodatkowy rok, tj. do 10.08.2027 r. W dniu 6.03.2026 r. NFOŚiGW odmówił Zamawiającemu wydłużenia terminu realizacji Programu. W związku z otrzymaną odpowiedzą, Zamawiający wystąpił do NFOŚiGW z prośbą o rozliczenie jedynie 8 inwestycji w terminie 10.08.2026 r. NFOŚiGW w dniu 1.04.2026 r. poinformował Zamawiającego, że realizacja jedynie 8 inwestycji powoduje niezrealizowanie Programu STOP SMOG i nie może zostać sfinansowana ze środków przekazanych Zamawiającemu w ramach Programu.
Sfinansowanie zamówienia przez Zamawiającego ze środków własnych bez podstawy prawnej stanowiłaby naruszenie dyscypliny finansów publicznych. Ponadto uzyskana przez Zamawiającego interpretacja indywidualna KIS dotycząca zwolnienia z obowiązku podatkowego beneficjentów programu STOP SMOG, w zaistniałej sytuacji stała się nieaktualna. W związku z czym realizacja zamówienia mogłaby doprowadzić do obciążenia beneficjentów kosztami wynikającymi z przepisów podatkowych.
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
Publikacja postępowania stanowiła pierwszy etap realizacji zobowiązań, wynikających z Programu „STOP SMOG”, realizowanego na mocy Porozumienia zawartego przez Zamawiającego z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Realizacja Programu miała odbywać się dwuetapowo, skutkując docelowo wykonaniem 20 inwestycji termomodernizacyjnych. W pierwszym etapie Zamawiający miał na celu realizację 8 inwestycji termomodernizacyjnych.
Zamawiający zobowiązany był do zakończenia realizacji Programu do dnia 10.08.2026 r. W dniu 12 lutego 2026 r. Zamawiający wystąpił do NFOŚiGW z wnioskiem o możliwość wydłużenia realizacji Programu o dodatkowy rok, tj. do 10.08.2027 r. W dniu 6.03.2026 r. NFOŚiGW odmówił Zamawiającemu wydłużenia terminu realizacji Programu. W związku z otrzymaną odpowiedzą, Zamawiający wystąpił do NFOŚiGW z prośbą o rozliczenie jedynie 8 inwestycji w terminie 10.08.2026 r. NFOŚiGW w dniu 1.04.2026 r. poinformował Zamawiającego, że realizacja jedynie 8 inwestycji powoduje niezrealizowanie Programu STOP SMOG i nie może zostać sfinansowana ze środków przekazanych Zamawiającemu w ramach Programu.
Sfinansowanie zamówienia przez Zamawiającego ze środków własnych bez podstawy prawnej stanowiłaby naruszenie dyscypliny finansów publicznych. Ponadto uzyskana przez Zamawiającego interpretacja indywidualna KIS dotycząca zwolnienia z obowiązku podatkowego beneficjentów programu STOP SMOG, w zaistniałej sytuacji stała się nieaktualna. W związku z czym realizacja zamówienia mogłaby doprowadzić do obciążenia beneficjentów kosztami wynikającymi z przepisów podatkowych.
| 2026-04-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |