Budowa cmentarza komunalnego w Augustowie

Gmina Miasto Augustów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00185409
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00185409/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-03 11:47
Lokalizacja
Augustów, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-71d7934a-6a29-4c71-869d-2f9898db7e32
Identyfikator
8461529116
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty na cmentarzachPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychInstalowanie znaków drogowychWyrównywanie terenuKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty sanitarneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00185409 z dnia 2026-04-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa cmentarza komunalnego w Augustowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Augustów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790670817

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Młyńska 35

1.5.2.) Miejscowość: Augustów

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-300

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@urzad.augustow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.um.augustow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/augustow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa cmentarza komunalnego w Augustowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71d7934a-6a29-4c71-869d-2f9898db7e32

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00185409

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00014935/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa cmentarza komunalnego - Etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00149234

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa nowego cmentarza komunalnego
w Augustowie, zlokalizowanego na obrzeżach miasta, na terenie obecnie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ – OPZ, dokumentacji projektowej i przedmiarze.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45215400-1 - Roboty na cmentarzach

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45232460-4 - Roboty sanitarne

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2026-04-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane