Wsparcie psychologiczne dla mieszkańców Gminy Iłowo-Osada - realizator Centrum Usług Społecznych w Iłowie-Osadzie

Centrum Usług Społecznych w Iłowie-Osadzie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00185477
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00185477/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-03 12:02
Lokalizacja
Iłowo-Osada, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e630e56f-c2c4-47ef-ae80-470bd6a6af39
Identyfikator
5711379930
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

Wykonawcy

1 przyznane

Mateusz Grzyb Indywidualna Praktyka PsychologicznaŚwięcany, PL · lot 0
129 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00185477 z dnia 2026-04-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wsparcie psychologiczne dla mieszkańców Gminy Iłowo-Osada - realizator Centrum Usług Społecznych w Iłowie-Osadzie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Społecznych w Iłowie-Osadzie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280017012

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Staszica

1.5.2.) Miejscowość: Iłowo-Osada

1.5.3.) Kod pocztowy: 13-240

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 236970010

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cusilowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: cus-ilowo.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e630e56f-c2c4-47ef-ae80-470bd6a6af39

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wsparcie psychologiczne dla mieszkańców Gminy Iłowo-Osada - realizator Centrum Usług Społecznych w Iłowie-Osadzie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e630e56f-c2c4-47ef-ae80-470bd6a6af39

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00185477

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00107681/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Wsparcie psychologiczne dla mieszkańców Gminy Iłowo-Osada

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

"Lokomotywa zmian - Centrum Usług Społecznych w Iłowie-Osadzie"

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00130410

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUS.26.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 185440,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

7.1. Przedmiotem zamówienia są: Usługi Wsparcia psychologicznego dla mieszkańców Gminy Iłowo-Osada, których realizatorem jest Centrum Usług Społecznych w Iłowie-Osadzie. Wsparcie psychologiczne skierowane będzie do 50 osób, zarówno dorosłych jak i dzieci
i młodzieży. Wsparcie psychologiczne dla dzieci i młodzieży możliwe będzie po wyrażeniu zgody rodzica/opiekuna prawnego osoby poniżej 18 roku życia. Dla każdej osoby zaplanowano średnio 18 sesji. Łącznie zaplanowano 900 sesji wsparcia psychologicznego. Liczba osób może być wyższa niż zakładana, jednak liczba sesji wsparcia psychologicznego, którego dotyczy postępowanie, nie może przekroczyć 900 sesji. Czas trwania sesji to 50 minut. Sesje będą realizowane w okresie od marca 2026 r. do grudnia 2027 r. – proporcjonalnie do ilości zapisanych na dany okres mieszkańców i ich potrzeb. Średniomiesięcznie ok. 40 sesji/m-c.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 129600 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 157131 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 129600 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mateusz Grzyb Indywidualna Praktyka Psychologiczna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6852288182

7.3.4) Miejscowość: Święcany

7.3.5) Kod pocztowy: 38-242

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 129600 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-04-01 do 2027-12-31
2026-04-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi