Promocja Miasta Lublin poprzez sport podczas meczy ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów CEV.
Gmina Lublin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00185520
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00185520/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-03 12:15
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-614c260e-4ab9-4bdc-aaa5-3d7a25e848a9
- Identyfikator
- 9462575811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00185520 z dnia 2026-04-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Promocja Miasta Lublin poprzez sport podczas meczy ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów CEV.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lublin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019514
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Króla Władysława Łokietka 1
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-109
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lublin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lublin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-614c260e-4ab9-4bdc-aaa5-3d7a25e848a91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Promocja Miasta Lublin poprzez sport podczas meczy ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów CEV.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-614c260e-4ab9-4bdc-aaa5-3d7a25e848a9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00185520
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00632981/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.43 Promocja Miasta poprzez sport
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00148561
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-P-I.271.15.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje:
1. W przypadku meczu organizowanego w roli gospodarza:
1.1. Zamieszczenie logotypu Miasta Lublin/nazwy miasta „LUBLIN” w trzech miejscach na koszulkach meczowych wszystkich zawodników biorących udział w rozgrywkach ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów CEV, tj.:
a) przód - część centralna, o wymiarach minimum 30 × 8 cm;
b) tył - część centralna, o wymiarach minimum 27 × 7 cm;
c) rękawek prawy, o wymiarach minimum 9 × 2 cm,
podczas meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów CEV, obejmującego transmisje telewizyjne oraz materiały fotograficzne i medialne.
1.2. Zamieszczenie logotypu Miasta Lublin/nazwy miasta „LUBLIN” w dwóch miejscach na spodenkach meczowych wszystkich zawodników biorących udział w rozgrywkach ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów CEV, tj.:
a) lewy tył nogawek, o wymiarach minimum 12 × 3 cm;
b) prawy tył nogawek, o wymiarach minimum 12 × 3 cm,
podczas meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów CEV, obejmującego transmisje telewizyjne oraz materiały fotograficzne i medialne.
1.3. Zamieszczenie logotypu Miasta Lublin/nazwy miasta „LUBLIN” z przodu na koszulkach treningowych o wymiarach minimum 9 × 2 cm dla wszystkich zawodników biorących udział w treningu do rozgrywek ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów CEV, podczas wszystkich treningów oficjalnych, obejmujących materiały medialne związane z przygotowaniami do meczu.
1.4. Zamieszczenie logotypu Miasta Lublin/nazwy miasta „LUBLIN” z przodu na koszulkach polo o wymiarach minimum 9 × 2 cm dla całego sztabu trenerskiego podczas meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów CEV oraz oficjalnych wystąpień medialnych i konferencji prasowych.
1.5. Zamieszczenie logotypu Miasta Lublin/nazwy miasta „LUBLIN” na dresach meczowych zawodników i sztabu trenerskiego na przodzie bluzy, o wymiarach minimum 9 × 2 cm podczas prezentacji drużyny, rozgrzewki oraz wydarzeń medialnych związanych z meczem.
1.6. Zamieszczenie logotypu Miasta Lublin na ekranie LED umieszczonym na balkonie w pobliżu tablicy wyników - czas ekspozycji: minimum 5 sekund w pętli trwającej 3 minuty 36 sekund, pętla emitowana od momentu rozpoczęcia meczu do jego zakończenia.
1.7. Zamieszczenie nazwy miasta „LUBLIN” o wymiarach minimum 5 × 2 m na naklejce umieszczonej na płycie boiska, na której będzie rozgrywany mecz ćwierćfinałowy Ligi Mistrzów CEV.
1.8. Zamieszczenie nazwy miasta „LUBLIN” o wymiarach minimum 2,5 × 0,7 m na stałej bandzie LED umieszczonej w hali sportowej, w której będzie rozgrywany mecz ćwierćfinałowy Ligi Mistrzów CEV.
1.9. Zamieszczenie logotypu Miasta Lublin/nazwy miasta „LUBLIN” na bandach LED w wymiarze nie mniejszym niż 25% z procentowego udziału czasu przydzielonego przez CEV Klubowi podczas meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów CEV.
2. W przypadku meczu rozgrywanego w roli gościa:
2.1. Zamieszczenie logotypu Miasta Lublin/nazwy miasta „LUBLIN” w trzech miejscach na koszulkach meczowych wszystkich zawodników biorących udział w rozgrywkach ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów CEV, tj.:
a) przód - część centralna, o wymiarach minimum 30 × 8 cm;
b) tył - część centralna, o wymiarach minimum 27 × 7 cm;
c) rękawek prawy, o wymiarach minimum 9 × 2 cm,
podczas meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów CEV, obejmującego transmisje telewizyjne oraz materiały fotograficzne i medialne.
2.2. Zamieszczenie logotypu Miasta Lublin/nazwy miasta „LUBLIN” w dwóch miejscach na spodenkach meczowych wszystkich zawodników biorących udział w rozgrywkach ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów CEV, tj.:
a) lewy tył nogawek, o wymiarach minimum 12 × 3 cm;
b) prawy tył nogawek, o wymiarach minimum 12 × 3 cm,
podczas meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów CEV, obejmującego transmisje telewizyjne oraz materiały fotograficzne i medialne.
2.3. Zamieszczenie logotypu Miasta Lublin/nazwy miasta „LUBLIN” z przodu na koszulkach treningowych o wymiarach minimum 9 × 2 cm dla wszystkich zawodników biorących udział w treningu do rozgrywek ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów CEV, podczas wszystkich treningów oficjalnych, obejmujące materiały medialne związane z przygotowaniami do meczu.
2.4. Zamieszczenie logotypu Miasta Lublin/nazwy miasta „LUBLIN” z przodu na koszulkach polo o wymiarach minimum 9 × 2 cm dla całego sztabu trenerskiego podczas meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów CEV oraz oficjalnych wystąpień medialnych i konferencji prasowych.
2.5. Zamieszczenie logotypu Miasta Lublin/nazwy miasta „LUBLIN” na dresach meczowych zawodników i sztabu trenerskiego na przodzie bluzy, o wymiarach minimum 9 × 2 cm podczas prezentacji drużyny, rozgrzewki oraz wydarzeń medialnych związanych z meczem.
2.6. Zamieszczenie logotypu Miasta Lublin/nazwy miasta „LUBLIN” na bandach LED w wymiarze 100% z procentowego udziału czasu przydzielonego przez CEV Klubowi podczas meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów CEV.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 499999,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 499999,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 499999,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LKPS Lublin Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 389594564
7.3.3) Ulica: Czeremchowa 11
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-807
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 499999,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-03-24 do 2026-04-038.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-04-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |