Przebudowa drogi wewnętrznej na działkach o nr ewid. 2079, 2090/4, 2088/6, 2092/10 w Chojnicach
Gmina Miejska Chojnice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00506477
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00506477/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-19 09:02
- Lokalizacja
- Chojnice, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-59df0d75-703c-4721-8e4f-0fae0c199fdd
- Identyfikator
- 5551929639
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00506477 z dnia 2024-09-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej na działkach o nr ewid. 2079, 2090/4, 2088/6, 2092/10 w Chojnicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Chojnice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351245
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stary Rynek, 1
1.5.2.) Miejscowość: Chojnice
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-600
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@miastochojnice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastochojnice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9267411.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznej na działkach o nr ewid. 2079, 2090/4, 2088/6, 2092/10 w Chojnicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59df0d75-703c-4721-8e4f-0fae0c199fdd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00506477
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031832/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Przebudowa drogi wewnętrznej na działkach o nr ewid. 2079, 2090/4, 2088//6, 2092/10 w Chojnicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00417153
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KM.271.24.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W zakres niniejszego zadania wchodzi przebudowa drogi wewnętrznej, na działkach o nr ewid. 2079, 2090/4, 2088/6, 2092/10, położonych na terenie miasta Chojnice (obręb geodezyjny 0001 Chojnice, jedn. ewid. 220201_1 Chojnice - M). Droga posiada jezdnię o nawierzchni z kostki betonowej trylinka oraz z płyt betonowych. Woda odprowadzana jest powierzchniowo do wpustów kanalizacji deszczowej. W pasie drogowym przebudowywanego odcinka występuje następujące uzbrojenie podziemne: sieć kanalizacji deszczowej, sieć ciepłownicza, kable telekomunikacyjne oraz energetyczne.
Zakładana długość drogi do przebudowy – 60,94 m. Planowana inwestycja nie wymaga zmiany granic pasa drogowego.
Przewidziany zakres robót obejmuje w szczególności:
1)ustawienie znaków tymczasowej organizacji ruchu,
2)odtworzenie trasy i punktów wysokościowych,
3)rozbiórkę jezdni o nawierzchni z płytek betonowych „trylinka” oraz z drogowych płyt betonowych,
4)rozbiórkę drogi dla pieszych o nawierzchni z kostki betonowej,
5)rozbiórkę ogrodzenia,
6)rozbiórkę nawierzchni z kostki betonowej,
7)rozbiórkę krawężników i obrzeży betonowych,
8)wykonanie robót ziemnych,
9)osłonięcie kabli energetycznych i telekomunikacyjnych rurami dwudzielnymi,
10)ustawienie krawężników, obrzeży oraz oporników betonowych na ławie betonowej z oporem,
11)wykonanie jezdni drogi gminnej o nawierzchni z kostki betonowej szarej,
12)wykonanie zjazdów zwykłych o nawierzchni z kostki betonowej grafitowej,
13)wykonanie drogi dla pieszych o nawierzchni z kostki betonowej szarej,
14)demontaż znaków tymczasowej organizacji ruchu oraz ustawienie znaków stałej organizacji ruchu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 135399,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 135399,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 135399,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rafał Stencel Zakład Usług Drogowych Stencel
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5551293331
7.3.3) Ulica: Spacerowa 27
7.3.4) Miejscowość: Swornegacie
7.3.5) Kod pocztowy: 89-608
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 135399,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2024-09-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |