Opracowanie dokumentacji proj.-koszt. dla modernizacji ul. Goczałkowickiej na ter. m.st. Warszawy - Dz. Mokotów w ramach zadania inwest. pn. "Modernizacja ul. Goczałkowickiej - prace przygotowawcze”
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00185636
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00185636/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-03 12:44
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-de6beab1-f765-4f91-ad54-d484370d2ed6
- Identyfikator
- 01525964000059
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00185636 z dnia 2026-04-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji proj.-koszt. dla modernizacji ul. Goczałkowickiej na ter. m.st. Warszawy - Dz. Mokotów w ramach zadania inwest. pn. "Modernizacja ul. Goczałkowickiej - prace przygotowawcze”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000059
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rakowiecka 25/27
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-517
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.mokotow@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mokotow.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/275961/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji proj.-koszt. dla modernizacji ul. Goczałkowickiej na ter. m.st. Warszawy - Dz. Mokotów w ramach zadania inwest. pn. "Modernizacja ul. Goczałkowickiej - prace przygotowawcze”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de6beab1-f765-4f91-ad54-d484370d2ed6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00185636
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00628272/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowej-kosztorysowej dla modernizacji ul. Goczałkowickiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00170882
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-IV-WZP.271.12.2026.ACZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 228211,38 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej, na podstawie której zrealizowane zostaną roboty budowlane. Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej obejmującej swym zakresem roboty budowlane, mające na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego (wyeliminowanie zagrożeń zwłaszcza dla ruchu pieszego), jak i podniesienie walorów estetycznych rejonu, przy zachowaniu funkcji komunikacyjnej drogi z priorytetem dla pieszych i rowerzystów, z zastosowaniem rozwiązań o wymaganych parametrach technicznych i użytkowych. Powyższe wpłynie pozytywnie na poprawę warunków bezpieczeństwa ruchu drogowego, jak również poprawi estetykę przestrzeni publicznej Dzielnicy Mokotów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:W przedmiotowym postępowaniu cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia wartość 280 700,00 zł brutto, natomiast cena oferty najwyżej ocenionej wynosi 318 939,00 zł brutto.
Uzasadnienie prawne:
Postępowanie unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
| 2026-04-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |