Organizacja i przeprowadzenie kursu ECDL IT security oraz ECDL IT zarządzanie projektami dla uczniów Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej
Powiat Suski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00185893
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00185893/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-03 21:08
- Lokalizacja
- Sucha Beskidzka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e9f107e5-7ca1-4d4a-9a49-678da426baaa
- Identyfikator
- 5521427933
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00185893 z dnia 2026-04-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja i przeprowadzenie kursu ECDL IT security oraz ECDL IT zarządzanie projektami dla uczniów Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Suski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181675
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 5 b
1.5.2.) Miejscowość: Sucha Beskidzka
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-200
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: modernizacja@powiatsuski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatsuski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e9f107e5-7ca1-4d4a-9a49-678da426baaa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja i przeprowadzenie kursu ECDL IT security oraz ECDL IT zarządzanie projektami dla uczniów Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9f107e5-7ca1-4d4a-9a49-678da426baaa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00185893
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051501/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Organizacja i przeprowadzenie kursów zawodowych w 2026 roku dla uczniów Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Kreatywny uczeń-profesjonalista w zawodzie III2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00164449
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WE.272.14.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kurs ECDL IT security4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 6500 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kurs ECDL IT zarządzanie projektami4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 6500 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający, działając na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień
publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), unieważnia przedmiotowe postępowanie w części nr 1
i części nr 2.
Cena jedynej złożonej oferty znacząco przewyższa kwoty, jakie Zamawiający zamierzał przeznaczyć
na realizację zamówienia. Zamawiający nie posiada wg. stanu na dzień niniejszego zawiadomienia
możliwości zwiększenia środków finansowych do ceny najkorzystniejszej oferty w obydwu częściach.
W związku z powyższym zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania określona w art. 255 pkt 3
ustawy Pzp.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający, działając na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień
publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), unieważnia przedmiotowe postępowanie w części nr 1
i części nr 2.
Cena jedynej złożonej oferty znacząco przewyższa kwoty, jakie Zamawiający zamierzał przeznaczyć
na realizację zamówienia. Zamawiający nie posiada wg. stanu na dzień niniejszego zawiadomienia
możliwości zwiększenia środków finansowych do ceny najkorzystniejszej oferty w obydwu częściach.
W związku z powyższym zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania określona w art. 255 pkt 3
ustawy Pzp.
| 2026-04-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |