Wymiana drewnianych elementów ogrodzenia grodziska średniowiecznego w Grudusku
Gmina Grudusk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00506491
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00506491/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-19 09:06
- Lokalizacja
- Grudusk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0c994bea-b819-4574-817e-dc978b63f551
- Identyfikator
- 5661861629
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00506491 z dnia 2024-09-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana drewnianych elementów ogrodzenia grodziska średniowiecznego w Grudusku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grudusk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378108
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ciechanowska 54
1.5.2.) Miejscowość: Grudusk
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-460
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 236175012
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@grudusk.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grudusk.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://grudusk.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana drewnianych elementów ogrodzenia grodziska średniowiecznego w Grudusku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c994bea-b819-4574-817e-dc978b63f551
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00506491
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00002441/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Wymiana drewnianych elementów ogrodzenia grodziska średniowiecznego w Grudusku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00424160
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP-8/8/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana drewnianych elementów grodziska średniowiecznego w Grudusku na odcinku A-R-P-O-N-M-L. Zadanie obejmuje m.in.:
a) Roboty rozbiórkowe (nawierzchnia z kamienia polnego, podbudowa z betonu, dach z trzciną impregnowaną, kalenica trzcinowa impregnowana),
b) Zbrojenie konstrukcji monolitycznych,
c) Obsadzenie kotew fajkowych,
d) Montaż konstrukcji drewnianych z belki impregnowanej,
e) Wykonanie drewnianej podłogi i schodów i bramy,
f) Wymiana ogrodzenia typu A : (wszystkie bale ogrodzenia typu A (krótkie i długie) są posadowione w fundamencie żelbetowym, każdy element drewniany jest impregnowany metodą ciśnieniowo – próżniowo, oraz dodatkowo dwukrotnie malowany lakierobejcą, fundament żelbetowy jest dwukrotnie zabezpieczany emulsją asfaltową i każdy bal jest zabezpieczony dwukrotnie emulsją asfaltową na wysokość 50cm od powierzchni gruntu, fundamenty zasypujemy piaskiem zakupionym w żwirowni)
g) Szerokość bramy 3,5 m.
2. Przedmiar robót, przekroje– załącznik Nr 6 do SWZ,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 652000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1357059,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 652000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: APM BUD Piotr Kamer
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5681548077
7.3.4) Miejscowość: Jeżewo
7.3.5) Kod pocztowy: 06-100
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 652000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |