Dostawa zgrzewarek przenośnych – 2 szt.
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00186069
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00186069/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-07 08:09
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ff71c4aa-700d-4e3a-8bbb-e35df6ab9002
- Identyfikator
- 7122427252
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne urządzenia i produkty medyczne
Wykonawcy
1 przyznane
PROLAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 0
17 172 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00186069 z dnia 2026-04-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa zgrzewarek przenośnych – 2 szt.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431029412
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żołnierzy Niepodległej 8
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-078
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rckik.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rckik.lublin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.rckik.lublin.pl; https://platformazakupowa.pl/pn/rckik_lublin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa zgrzewarek przenośnych – 2 szt.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff71c4aa-700d-4e3a-8bbb-e35df6ab9002
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00186069
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031217/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.18 Dostawa sprzętu medycznego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00119331
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP.26.2.16.2026.EM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 18000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa zgrzewarek przenośnych – 2 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17172,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 25176,96 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17172,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROLAB Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5423428386
7.3.3) Ulica: ul. Bukszpanowa 4/15
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-585
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17172,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
| 2026-04-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |