„Wymianie stropu nad parterem (lokal nr 3) oraz remont piwnic pod lokalem nr 3 w budynku przy ul. Orzeszkowej 16 w Ełku”

Gmina Miasto Ełk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00186224
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00186224/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-07 09:10
Lokalizacja
Ełk, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a665aa4d-7a95-4d9c-9a30-b999f9ea80fb
Identyfikator
8481825438
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty murarskieRoboty remontowe i renowacyjneTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty malarskieRoboty elewacyjneRoboty izolacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

NORDMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWieliczki, PL · lot 0
88 888,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00186224 z dnia 2026-04-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wymianie stropu nad parterem (lokal nr 3) oraz remont piwnic pod lokalem nr 3 w budynku przy ul. Orzeszkowej 16 w Ełku”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Ełk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671076

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marsz. Józefa Piłsudskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Ełk

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.7.) Numer telefonu: 87 732 62 00

1.5.8.) Numer faksu: um@um.elk.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@um.elk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.elk.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a665aa4d-7a95-4d9c-9a30-b999f9ea80fb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wymianie stropu nad parterem (lokal nr 3) oraz remont piwnic pod lokalem nr 3 w budynku przy ul. Orzeszkowej 16 w Ełku”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a665aa4d-7a95-4d9c-9a30-b999f9ea80fb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00186224

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00028295/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.24 Remont stropu nad piwnicą

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00141875

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: W/DT/273/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 105930,77 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

wymianie stropu nad lokalem mieszkalnym (parter budynku) oraz remont piwnic pod lokalem - w tym m.in.:
 rozbiórkę ścian działowych w lokalu ,
 rozbiórkę istniejących warstw posadzkowych
 rozbiórkę istniejącej konstrukcji stropu drewnianego,
 rozbiórkę ścian działowych w piwnicy pod lokalem ,
 wykonanie nowej konstrukcji stropu monolitycznego pomiędzy piwnicą, a lokalem ,
 wykonanie ław betonowych pod ścianki działowe, murowanie ścianek działowych w piwnicy, montaż stalowych, ażurowych drzwi do komórek lokatorskich, wykonanie posadzki cementowej, wykonanie instalacji oświetlenia w piwnicy.
 murowanie ścianek działowych w lokalu , wykonanie posadzki cementowej, prace wykończeniowe w lokalu.
 sprzątnięcie po robotach oraz wywóz i utylizacja gruzu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262522-6 - Roboty murarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 88888,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 134902,44 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 88888,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NORDMAN Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8471617514

7.3.3) Ulica: Letniskowa 29

7.3.4) Miejscowość: Wieliczki

7.3.5) Kod pocztowy: 19-404

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 88888,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-06-30 do 2026-09-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane