„Budowa obiektu infrastruktury technicznej - zadaszenia parkingu wraz z instalacją fotowoltaiczną oraz niezbędną infrastrukturą techniczną”
Gmina Boguchwała
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00186272
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00186272/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-07 09:30
- Lokalizacja
- Boguchwała, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3f4b0319-e1e9-42ab-8e12-5a43074f3738
- Identyfikator
- 5170036465
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00186272 z dnia 2026-04-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa obiektu infrastruktury technicznej - zadaszenia parkingu wraz z instalacją fotowoltaiczną oraz niezbędną infrastrukturą techniczną”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Boguchwała
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Suszyckich 33
1.5.2.) Miejscowość: Boguchwała
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-040
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.kotula@um.boguchwala.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.boguchwala.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3f4b0319-e1e9-42ab-8e12-5a43074f37381.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa obiektu infrastruktury technicznej - zadaszenia parkingu wraz z instalacją fotowoltaiczną oraz niezbędną infrastrukturą techniczną”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f4b0319-e1e9-42ab-8e12-5a43074f3738
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00186272
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057961/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Poprawa efektywności energetycznej budynku Urzędu Miejskiego w Boguchwale
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00115616
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIZ.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. Opis przedmiotu zamówienia obejmuje :
Zakres rzeczowy zadania - ETAP I obejmuje:
1) Przebudowa przedlicznikowych tablic rozdzielczych,
2) Tablica przeciwpożarowego wyłącznika prądu +TPWP,
3) Tablica zasilania urządzeń przeciwpożarowych +RPPOŻ,
4) Trasy kablowe,
5) Budowa tablicy +TRZ,
6) Wewnętrzna linia zasilająca relacji +TPWP - +TRZ oraz +TRZ - +TG,
7) Przyłączenie istniejącego magazynu energii +MAG o pojemności 102,4kWh,
8) Układ kompensacji mocy biernej +KMB.
Zakres rzeczowy zadania -ETAP III obejmuje:
1) Instalacja fotowoltaiczna na konstrukcji parkingowej o mocy 32,64kWp,
2) Policznikowe linie kablowe nN.
3) System monitorowania energii z tablicą +SME.
W każdym powyżej wymienionym etapie prac znajdują się ponadto instalacje oraz urządzenia elek-tryczne takie jak:
1) Wewnętrzne linie zasilające,
2) Miejscowe trasy kablowe,
3) Zasilania gniazd i siłowe,
4) Połączenia wyrównawcze,
5) Ochrona przeciwprzepięciowa i przeciwporażeniowa.
Szczegółowy zakres robót został ujęty w przedmiarze robót, oraz projekcie technicznym, ST, który stanowi podstawę do wyceny i złożenia oferty przez Wykonawcę.
UWAGA! Zakres Etapu II obejmuje dostawę oraz montaż agregatu prądotwórczego. Jedno-cześnie wskazuje się, iż zakup przedmiotowego urządzenia pozostaje poza zakresem niniejsze-go postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31310000-2 - Sieci zasilające
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31311000-9 - Podłączenia energetyczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45316200-7 - Instalowanie urządzeń sygnalizacyjnych
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 299680,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 588186 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 299680,89 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ML System + Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 181004641
7.3.3) Ulica: Zaczernie 190g
7.3.4) Miejscowość: Zaczernie
7.3.5) Kod pocztowy: 36-062
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
nie znany -prace ziemne
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 299680,89 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-07-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-04-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |