Przebudowa i remont budynków toalet publicznych na terenie Parku Śląskiego im. gen. Jerzego Ziętka S.A.
PARK ŚLĄSKI IM. GEN. JERZEGO ZIĘTKA SPÓŁKA AKCYJNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00186392
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00186392/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-07 10:05
- Lokalizacja
- Chorzów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c245a6c5-2cd2-46fd-8dac-388ead3bec36
- Identyfikator
- 6270012163
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie budynków
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00186392 z dnia 2026-04-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont budynków toalet publicznych na terenie Parku Śląskiego im. gen. Jerzego Ziętka S.A.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PARK ŚLĄSKI IM. GEN. JERZEGO ZIĘTKA SPÓŁKA AKCYJNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000150194
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Różana 2
1.5.2.) Miejscowość: Chorzów
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-501
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@parkslaski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.parkslaski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://parkslaski.logintrade.net/zapytania_email,226026,a61dff5b01d05d9707d973aa03e97322.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i remont budynków toalet publicznych na terenie Parku Śląskiego im. gen. Jerzego Ziętka S.A.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c245a6c5-2cd2-46fd-8dac-388ead3bec36
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00186392
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00155605
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 15/TP/RB/2026/MF
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 740214,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na podstawie koncepcji Zamawiającego a następnie na jej podstawie wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Przebudowa i remont budynków toalet publicznych na terenie Parku Śląskiego im. gen. Jerzego Ziętka S.A.”. Część A: „Przebudowa budynku toalety publicznej przy Hali Wystaw Kapelusz”2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, lub dwie części.
3. Zadanie realizowane będzie w formule „Zaprojektuj i wybuduj”.
4. Zamówienie obejmuje wykonanie:
Etap I:
a) wykonanie dokumentacji projektowej budowlanej PZT, PAB , ZL, PT, PW na podstawie koncepcji Zamawiającego wraz z uzyskaniem w imieniu i na rzecz Zamawiającego wszelkich prawomocnych decyzji administracyjnych niezbędnych do rozpoczęcia i zrealizowania robót budowlanych,
b) opracowanie szczegółowego kosztorysu inwestorskiego,
c) wykonanie dokumentacji wykonawczej, zgodne z obowiązującymi przepisami, w tym techniczno-budowlanymi, zasadami projektowania i wiedzą techniczną,
Etap II – wykonanie robót budowlanych (na podstawie opracowanej dokumentacji).
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w PFU z załącznikami (Załącznik nr 3a do SWZ).
6. Dodatkowe warunki realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 2a do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.5.) Wartość części: 397782,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na podstawie koncepcji Zamawiającego a następnie na jej podstawie wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Przebudowa i remont budynków toalet publicznych na terenie Parku Śląskiego im. gen. Jerzego Ziętka S.A.”.Część B: „Remont budynku toalety publicznej przy Alei Żyrafy”
2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, lub dwie części.
3. Zadanie realizowane będzie w formule „Zaprojektuj i wybuduj”.
4. Zamówienie obejmuje wykonanie:
Etap I:
a) wykonanie dokumentacji projektowej budowlanej PZT, PAB , ZL, PT, PW na podstawie koncepcji Zamawiającego wraz z uzyskaniem w imieniu i na rzecz Zamawiającego wszelkich prawomocnych decyzji administracyjnych niezbędnych do rozpoczęcia i zrealizowania robót budowlanych,
b) opracowanie szczegółowego kosztorysu inwestorskiego,
c) wykonanie dokumentacji wykonawczej, zgodne z obowiązującymi przepisami, w tym techniczno-budowlanymi, zasadami projektowania i wiedzą techniczną,
Etap II – wykonanie robót budowlanych (na podstawie opracowanej dokumentacji).
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w PFU z załącznikami (Załącznik nr 3b do SWZ).
6. Dodatkowe warunki realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 2b do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.5.) Wartość części: 342432,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie tj. do dnia 02.04.2026 r. do godz. 11:15 nie została złożona żadna oferta
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie tj. do dnia 02.04.2026 r. do godz. 11:15 nie została złożona żadna oferta
| 2026-04-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |