Dostawa i montaż kontenerów w ramach zadania pn. „Budowa zaplecza magazynowo-szatniowego na terenie stadionu miejskiego w Przasnyszu”.
MIASTO PRZASNYSZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00186393
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00186393/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-07 10:05
- Lokalizacja
- Przasnysz, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8797cd12-3f19-4879-848a-84f83e8d78fa
- Identyfikator
- 7611525385
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00186393 z dnia 2026-04-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż kontenerów w ramach zadania pn. „Budowa zaplecza magazynowo-szatniowego na terenie stadionu miejskiego w Przasnyszu”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO PRZASNYSZ
1.3.) Oddział zamawiającego: ul. Jana Kilińskiego 2 06-300 Przasnysz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667876
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Przasnysz
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: (29) 756 49 00, (29) 756 49 50
1.5.8.) Numer faksu: fax: (29) 756 49 39
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: miasto@przasnysz.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przasnysz.um.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8797cd12-3f19-4879-848a-84f83e8d78fa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż kontenerów w ramach zadania pn. „Budowa zaplecza magazynowo-szatniowego na terenie stadionu miejskiego w Przasnyszu”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8797cd12-3f19-4879-848a-84f83e8d78fa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00186393
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057043/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa i montaż kontenerów w ramach zadania pn. „Budowa zaplecza magazynowo-szatniowego na terenie stadionu miejskiego w Przasnyszu”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00154755
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i wyposażanie kontenerów magazynowych na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przasnyszu, tworzących budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, kryty dachem płaskim o spadku 5%. Budynek składa się z zespołu kontenerów z płyty warstwowej o typowej konstrukcji, posadowiony na płycie fundamentowej zbrojonej o grubości 20 cm. Modułowe kontenery po zestawieniu/montażu tworzyć będą jednolity obiekt otoczony opaską z kostki brukowej.
Parametry techniczne budynku:
− długość w obrysie zewnętrznym: - 18,0 m
− szerokość w obrysie zewnętrznym: - 9,0 m
− wysokość od poziomu terenu do kalenicy: -2,8 m
− powierzchnia zabudowy: - 162 m2
− powierzchnia użytkowa: - 147,32 m2
Wyposażenie:
- ławka z wieszakiem i półką na buty – 2m – 8 szt.
- ławka z wieszakiem i półką na buty – 1,5 m – 4 szt.
- instalacja elektryczna z gniazdkami i oświetleniem
Podłoga wyłożona przemysłową wykładziną PCV przeznaczoną do intensywnie użytkowanych pomieszczeń przemysłowych.
Posadowienie budynku na płycie fundamentowej i montaż leżą po stronie Wykonawcy.
Po stronie Zamawiającego pozostają:
- demontaż istniejącego budynku i wyrównanie terenu,
- wykonanie płyty fundamentowej,
- wykonanie przyłącza energetycznego,
- wykonanie opaski z kostki brukowej.
Dostarczone kontenery muszą być fabrycznie nowe, w pełni sprawne i zgodne z obowiązującymi normami. Kontenery, jako elementy budowlane, muszą być wykonane i zamontowane zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, aby zachować trwałość i zapewnić użytkownikom bezpieczeństwo.
Wszystkie elementy, w tym elementy instalacji należy wykonać́ zgodne z polskimi przepisami i standardami.
Dostawa, montaż i wyposażenia realizowane są w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa zaplecza magazynowo-szatniowego na terenie stadionu miejskiego w Przasnyszu”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, schemat ustawienia kontenerów zawiera dokumentacja projektowa załączona do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Rozdział V.
3. Kolorystyka kontenerów i elementów wyposażenia zostanie ustalona z Zamawiającym na etapie realizacji zamówienia.
4. Dostarczone kontenery mają być fabrycznie nowe oraz spełniać wszystkie wymagania jakościowe, techniczne i eksploatacyjne określone w SWZ i dokumentacji projektowej stanowiących załączniki do niniejszej umowy oraz wymagania obowiązujących w tym zakresie dokumentów normatywnych.
5. Kontenery i urządzenia wchodzące w skład ukompletowania mają posiadać dopuszczenie do obrotu na terenie Polski, zgodnie z dyrektywami UE oraz deklaracje WE (znak CE).
6. Materiały użyte do produkcji kontenera oraz wyposażenie kontenera muszą posiadać stosowne dokumenty dopuszczające do obrotu handlowego i stosowania na terytorium RP, które wykonawca musi dostarczyć wraz z wyrobem (art. 10 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, Dz. U. z 2025 poz. 418),
4.5.3.) Główny kod CPV: 44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu, do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 26.03.2026 r. godz. 09.00 wpłynęło 7 ofert. Ceny wszystkich złożonych ofert przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 350 000,00 zł, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.W świetle powyższego Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 426000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 747594,00 PLN
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-04-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |