Wykonanie oraz dostawa artykułów promocyjnych drukowanych i gadżetów logowanych oraz wykonanie i dostawa tablic wraz z montażem i tabliczek informacyjnych w ramach projektu – SZWAJCARIA CHODZIESKA ...

GMINA MIEJSKA W CHODZIEŻY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00186442
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00186442/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-07 10:23
Lokalizacja
Chodzież, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-41742956-55c3-4e5a-80e2-a643e45d495a
Identyfikator
6070059823
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektów graficznychUsługi drukowania i powiązaneUsługi drukowania i dostawyMateriały reklamoweArtykuły informacyjne i promocyjneUsługi związane z drukowaniemUsługi drukowania i dystrybucjiElementy oznakowaniaOznakowanieInstalowanie znaków drogowychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00186442 z dnia 2026-04-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie oraz dostawa artykułów promocyjnych drukowanych i gadżetów logowanych oraz wykonanie i dostawa tablic wraz z montażem i tabliczek informacyjnych w ramach projektu – SZWAJCARIA CHODZIESKA ...

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA W CHODZIEŻY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570790992

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ignacego Jana Paderewskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Chodzież

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-800

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadmiejski@chodziez.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chodziez.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-41742956-55c3-4e5a-80e2-a643e45d495a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie oraz dostawa artykułów promocyjnych drukowanych i gadżetów logowanych oraz wykonanie i dostawa tablic wraz z montażem i tabliczek informacyjnych w ramach projektu – SZWAJCARIA CHODZIESKA ...

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41742956-55c3-4e5a-80e2-a643e45d495a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00186442

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051272/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Wykonanie oraz dostawa artykułów promocyjnych drukowanych i gadżetów logowanych oraz wykonanie i dostawa tablic wraz z montażem i tabliczek informacyjnych w ramach projektu „Szwajcaria Chodzieska ...

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie finansowane jest w ramach Polsko-Szwajcarskiego Program Rozwoju Miast który jest finansowany z mechanizmu Drugiej Edycji Szwajcarskiej Pomocy Finansowej dla wybranych państw członkowskich Unii Europejskiej.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00143286

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FPSzZP.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 167023,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Projekt graficzny, wykonanie oraz dostawa materiałów drukowanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79822500-7 - Usługi projektów graficznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

22462000-6 - Materiały reklamowe

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

4.5.5.) Wartość części: 25966,04 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naniesienie oznakowania (np. logo projektu, logotypy programu, grafika) na gadżety reklamowe oraz ich dostawa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

22462000-6 - Materiały reklamowe

79820000-8 - Usługi związane z drukowaniem

79824000-6 - Usługi drukowania i dystrybucji

4.5.5.) Wartość części: 110322,50 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Projekt graficzny tablic informacyjnych wraz z dostawą i montażem oraz tabliczki z dostawą

4.5.3.) Główny kod CPV: 79822500-7 - Usługi projektów graficznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34928470-3 - Elementy oznakowania

34928472-7 - Oznakowanie

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.5.) Wartość części: 30734,47 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca odmówił podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznego.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31857,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 31857,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca odmówił podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznego.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 101290,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 101290,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca odmówił podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznego.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22386,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22386,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-04-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi