„Roboty budowlane polegające na remoncie elewacji budynku przy ul. Gnieźnieńskiej 4 w Janowcu Wielkopolskim”

Gmina Janowiec Wielkopolski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00186717
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00186717/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-07 11:47
Lokalizacja
Janowiec Wielkopolski, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-01617ed8-fcec-44ad-96e4-d6162d3a1ba3
Identyfikator
5621713940
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie kratInstalowanie okienRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty elewacyjneSpecjalne roboty budowlane inne niż dachoweRoboty na placu budowyRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie instalacji elektrycznychMontaż instalacji piorunochronnej

Wykonawcy

1 przyznane

'ODNOWA' MODLIBOWSCY SPÓŁKA JAWNASkoki, PL · lot 0
365 310 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00186717 z dnia 2026-04-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Roboty budowlane polegające na remoncie elewacji budynku przy ul. Gnieźnieńskiej 4 w Janowcu Wielkopolskim”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Janowiec Wielkopolski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351191

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gnieźnieńska 3

1.5.2.) Miejscowość: Janowiec Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-430

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 0523023034

1.5.8.) Numer faksu: brak

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@um-janowiecwlkp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-janowiec-wielkopolski

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/janowiecwlkp

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Roboty budowlane polegające na remoncie elewacji budynku przy ul. Gnieźnieńskiej 4 w Janowcu Wielkopolskim”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01617ed8-fcec-44ad-96e4-d6162d3a1ba3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00186717

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006552/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 "Modernizacja elewacji wraz z częściową wymianą okien na budynku gminnym użytkowanym przez NZOZ w Janowcu Wielkopolskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00131327

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.272.1.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 370093,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem inwestycji są roboty budowlane polegające m.in. na remoncie elewacji, demontażu krat okiennych, naprawie ścian elewacji, naprawie gzymsów elewacji, naprawie cokołu i podjazdu dla osób niepełnosprawnych, naprawie nawierzchni balkonu, obróbce blacharskiej, czyszczeniu i odmalowaniu bramy stalowej, wymianie niektórych okien,, wymianie drzwi zewnętrznych budynku przy ul. Gnieźnieńskiej 4 w Janowcu Wielkopolskim
2.Przedmiot zamówienia opisany jest szczegółowo w poniższych dokumentach:
1) Załącznik nr 1 do SWZ - Projekt Techniczny - „Roboty budowlane polegające na remoncie elewacji budynku przy ul. Gnieźnieńskiej 4 w Janowcu Wielkopolskim”;
2) Załącznik nr 1A do SWZ- Rzuty elewacji, plan sytuacyjny, zestawienie stolarki okiennej.
3) Załącznik nr 2 do SWZ - Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Odbioru i Wykonania Robót;
4) Załącznik nr 3 do SWZ - Przedmiar robót;
5) Załącznik nr 4 do SWZ- Projekt organizacji ruchu;
6) Załącznik DWG.
3.Oznakowanie zgodnie z projektem organizacji ruchu po stronie Wykonawcy. Zapewnienie znaków i zapór, które będą użyte w związku z planowanymi robotami należy do Wykonawcy.
Wykonawca robót zobowiązany jest do uzyskania zezwolenia zarządcy drogi w drodze decyzji administracyjnej na czasowe zajęcie pasa drogowego oraz uiszczenie opłaty za zajęcie pasa drogowego.
4.Załączony do dokumentacji projektowej przedmiar robót ma jedynie charakter pomocniczy, podstawowe znaczenie do wyceny i określenia przedmiotu zamówienia ma pozostała dokumentacja projektowa.
5. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia Podwykonawcom. Szczegółowy opis zawarty jest w Rozdziale 24 SWZ.
6. Wykonawca, w celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu, może polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów trzecich, na zasadach określonych w art. 118–123 ustawy Pzp. Szczegółowy opis zawarty jest w Rozdziale 22 SWZ.
7. W celu przygotowania oferty, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z opisem przedmiotu zamówienia oraz odbycia wizji lokalnej, przed złożeniem oferty. Udział w wizji lokalnej jest obligatoryjny. Zamawiający wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej. Jednocześnie Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 18) ustawy Pzp, odrzuca ofertę jeżeli została złożona bez odbycia wizji lokalnej.
Wizja lokalna może odbyć się po uprzednim uzgodnieniu terminu z przedstawicielem Zamawiającego : Joanna Lubawa- Fura- Kierownik Referatu Infrastruktury i Ochrony Środowiska, tel. 052 3023034, e-mail: inwestycje@um-janowiecwlkp.pl w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00. Udział w wizji lokalnej zostanie potwierdzony pisemnie w protokole/notatce z odbycia wizji lokalnej.
Wizja lokalna może odbyć się wyłącznie przed przewidzianym terminem składania ofert. Osoby, które przybędą na wizję lokalną zobowiązane są posiadać przy sobie dokument tożsamości. Z odbycia wizji lokalnej zostanie sporządzony protokół, który będzie stanowił potwierdzenie odbycia wizji lokalnej. Koszt odbycia wizji lokalnej (związany z dojazdem na miejsce, użyciem własnych pracowników, itp.) oraz odpowiedzialność za interpretację treści uzyskanych informacji i inne skutki odbycia wizji lokalnej ponoszą sami Wykonawcy.
Wykonawca winien zapoznać się z całością opisu przedmiotu zamówienia. Wszystkie załączniki oraz ewentualne zmiany wprowadzone w trakcie postępowania oraz wyjaśnienia do opisu przedmiotu zamówienia stanowią integralną część opisu przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421147-6 - Instalowanie krat

45421132-8 - Instalowanie okien

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 365310,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 448612,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 365310,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Odnowa Modlibowscy Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7841002610

7.3.3) Ulica: Rogozińska 5

7.3.4) Miejscowość: Skoki

7.3.5) Kod pocztowy: 62-085

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 365310,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane