Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Marii Skłodowskiej - Curie 84 w Obornikach Śląskich

Gmina Oborniki Śląskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00186746
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00186746/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-07 11:54
Lokalizacja
Oborniki Śląskie, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eb3112b8-010d-4ada-bf1e-7649328a11e7
Identyfikator
9151605065
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInfrastruktura sieciowaKamery bezpieczeństwaInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychRoboty muroweRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneFundamentowanieBetonowanieRoboty murarskieWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie i wykładanie podłógTynkowanieRoboty malarskieIzolacja cieplnaInstalowanie wyrobów metalowychRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweRoboty izolacyjnePompy grzewczeRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneInstalowanie wentylacjiOchrona odgromowaInstalowanie antenPokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

Wykonawcy

1 przyznane

MACIEJ KRZYŻANIAKWilków, PL · lot 0
957 960 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00186746 z dnia 2026-04-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Marii Skłodowskiej - Curie 84 w Obornikach Śląskich

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Oborniki Śląskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935081

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Trzebnicka 1

1.5.2.) Miejscowość: Oborniki Śląskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-120

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 310 35 19

1.5.8.) Numer faksu: 310 22 95

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oborniki@oborniki-slaskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.oborniki-slaskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Marii Skłodowskiej - Curie 84 w Obornikach Śląskich

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb3112b8-010d-4ada-bf1e-7649328a11e7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00186746

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00015208/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO PRZY UL. SKŁODOWSKIEJ 84 W OBORNIKACH ŚLĄSKICH

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00081049

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1012632,01 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

PRZEDMIOT ZAMIERZENIA BUDOWLANEGO
Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest przeprowadzenie kompleksowej termomodernizacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Marii Skłodowskiej - Curie 84 w Obornikach Śląskich wraz z budową budynku technicznego na potrzeby zlokalizowania niezbędnych urządzeń technicznych.
Zakres prac obejmuje między innymi:
1.Ocieplenie ścian zewnętrznych,
2.Ocieplenie dachu,
3.Wymiana drzwi zewnętrznych,
4.Wymiana okien,
5. Modernizacja centralnego ogrzewania,
6.Wykonanie instalacji elektrycznej,
7.Wykonanie instalacji fotowoltaicznej,
8.Wykonanie instalacji teletechnicznej,
9. Budowę budynku technicznego,
10.Wykonanie oświetlenia energooszczędnego typu LED,
11.Utworzenie opaski wokół budynku z kostki betonowej.

Dokładny zakres zadania został określony w załączonej dokumentacji projektowej. W przedmiarze robót budowlanych zostały określone szacunkowe ilości robót budowlanych do wykonania.

W ciągu 7 dni roboczych od daty zawarcia umowy Wykonawca jest zobligowany dostarczyć Zamawiającemu podpisane zestawienie kosztów z wyszczególnieniem kosztów dla poszczególnych robót budowlanych zgodnie z załącznikiem nr 1.
Wykonawca jest zobligowany do zamontowania tablicy informacyjnej o wymiarach 120 cm x 240 cm w miejscu widocznym z tworzywa sztucznego z dwoma słupkami metalowymi, treść na tablicy należy uzgodnić z Zamawiającym.

Zamawiający wymaga ustanowienia kierownika budowy.


Uwaga!
1. Wykonawca ma obowiązek zapewnić bezpieczny dostęp Najemców lokali mieszkalnych w czasie trwania robót budowlanych.


2. Wykonawca jest zobligowany do powiadomienia Najemców z 3 dniowym wyprzedzeniem o terminie planowanych robót budowlanych w lokalu mieszkalnym i w porozumieniu z Najemcami lokali mieszkalnych należy uzgodnić sposób dostępów do miejsc wykonania instalacji elektrycznych i sanitarnych oraz innych robót budowlanych oraz powierzchnię potrzebną do prowadzenia robót budowlanych.

Informacje dodatkowe:
1. Na wykonawcy ciążyć będą obowiązki
a) zapewnienia niezbędnych nadzorów,
b) sporządzenia: inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej,
c) uzyskania niezbędnych formalnych uzgodnień do prowadzenia robót budowlanych.

Zamawiający będzie żądał zastosowania do realizacji zamówienia materiałów w gatunku I, opatrzonych niezbędnymi świadectwami i dopuszczeniami do stosowania. Dokumenty dotyczące zastosowanych materiałów Wykonawca będzie obowiązany przekazywać Zamawiającemu przed ich wbudowaniem.

Wszystkie roboty muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.
Wykonawca zobowiązany jest w czasie wykonywania robót będących przedmiotem zamówienia zapewnić na terenie objętym pracami należyty ład, porządek, przestrzeganie przepisów BHP i przeciwpożarowych. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za szkody powstałe w związku z realizacją zamówienia oraz wskutek innych działań osób zatrudnionych przez Wykonawcę.


Odbiór końcowy przedmiotu zamówienia musi być opatrzony niezbędnymi zaświadczeniami i nastąpi po dostarczeniu operatu powykonawczego w tym dokumentacji fotograficznej robót zanikowych.

Koszty utylizacji powstałych odpadów oraz uzyskania wszystkich zezwoleń, zaświadczeń i innych niezbędnych opracowań pozostają po stronie Wykonawcy.

Wykonawca zobowiązany jest w czasie trwania okresu gwarancji zapewnić usługę serwisową zgodnie z wytycznymi producenta dla zamontowanej pompy ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej, magazynu energii elektrycznej, a także zapewnić dostęp do mobilnej aplikacji, gdzie Zamawiający będzie mógł kontrolować działanie instalacji pompy ciepła i instalacji fotowoltaicznej. Pompa ciepła musi być wpisana na listę ZUM.W ramach zadania przewiduje się wykonanie i uruchomienie monitoringu.

Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

32424000-1 - Infrastruktura sieciowa

35125300-2 - Kamery bezpieczeństwa

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45262520-2 - Roboty murowe

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262210-6 - Fundamentowanie

45262300-4 - Betonowanie

45262522-6 - Roboty murarskie

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45321000-3 - Izolacja cieplna

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

42511110-5 - Pompy grzewcze

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45312300-0 - Instalowanie anten

45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 771496,11 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2030184,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 957960 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MK BUD Maciej Krzyżaniak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7521462273

7.3.3) Ulica: Kolejowa

7.3.4) Miejscowość: Wilków

7.3.5) Kod pocztowy: 46-113

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 957960 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane