Zakup specjalistycznego samochodu strażackiego dla OSP Dobroszyce.

GMINA DOBROSZYCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00186802
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00186802/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-07 12:10
Lokalizacja
Dobroszyce, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4ef60db3-7205-42c3-8c5a-f2cb5d7541cf
Identyfikator
9111777340
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy specjalne

Wykonawcy

1 przyznane

WOJCIECH THIELNowa Ruda, PL · lot 0
370 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00186802 z dnia 2026-04-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup specjalistycznego samochodu strażackiego dla OSP Dobroszyce.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DOBROSZYCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934779

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 16

1.5.2.) Miejscowość: Dobroszyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-410

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dobroszyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.dobroszyce.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4ef60db3-7205-42c3-8c5a-f2cb5d7541cf

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup specjalistycznego samochodu strażackiego dla OSP Dobroszyce.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ef60db3-7205-42c3-8c5a-f2cb5d7541cf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00186802

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00032350/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup specjalistycznego samochodu strażackiego dla OSP Dobroszyce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00141215

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: Zakup i dostawa używanego samochodu specjalnego – autodrabiny z napędem 4x2. Pojazd musi spełniać wymagania określone w SWZ oraz posiadać wszystkie niezbędne dokumenty dopuszczające pojazd do ruchu, zgodnie z przepisami obowiązującymi na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (min. dowód rejestracyjny, karta pojazdu, tablice, faktura sprzedaży).
2) Wykonawca wskaże miejsce serwisu dostępnego na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dane techniczne, elementy wyposażenia), stanowi załącznik nr 1A do SWZ.
3) Wymagany przez Zamawiającego minimalny okres rękojmi na cały przedmiot zamówienia, liczony od dnia protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia wynosi 24 miesiące.
Ponadto na przedmiot dostawy Wykonawca udzieli rękojmi w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego na okres odpowiadającym okresowi rękojmi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34114000-9 - Pojazdy specjalne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 370000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 370000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 370000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Wojciech Thiel, Os. Piastowskie 16/2/15, 57-400 Nowa Ruda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 885-105-05-39

7.3.4) Miejscowość: NOWA RUDA

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 370000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-04-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy