Usługi promocyjne w ramach wydarzeń „PowerConnect 2026” w dniach 18-20 marca 2026 r. oraz „DevGamm Gdańsk 2026” w dniach 18-19 czerwca 2026 r.

Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00186879
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00186879/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-07 12:34
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e86a021e-402d-426a-9c6c-cb9a8132bc16
Identyfikator
5833054620
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi reklamowe i marketingoweUsługi marketingowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00186879 z dnia 2026-04-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi promocyjne w ramach wydarzeń „PowerConnect 2026” w dniach 18-20 marca 2026 r. oraz „DevGamm Gdańsk 2026” w dniach 18-19 czerwca 2026 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220714278

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: office@investgda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.investgda.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Działalność na rzecz Gminy Miasta Gdańska, w tym gospodarowanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi promocyjne w ramach wydarzeń „PowerConnect 2026” w dniach 18-20 marca 2026 r. oraz „DevGamm Gdańsk 2026” w dniach 18-19 czerwca 2026 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e86a021e-402d-426a-9c6c-cb9a8132bc16

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00186879

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Mając na uwadze:
• ścisły związek przedmiotu zamówienia z konkretnymi wydarzeniami,
• wyłączną kontrolę organizatora wydarzeń nad technicznymi i organizacyjnymi warunkami realizacji usług promocyjnych,
• brak realnych alternatyw rynkowych,
• obiektywny charakter przyczyn wyłączności (monopol organizatora).
Zamawiający przyjmuje, że zachodzą przesłanki do udzielenia zamówienia w trybie zamówienia
z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a) ustawy PZP.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 185000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi promocyjne na rzecz Zamawiającego świadczone w trakcie oraz w związku z wydarzeniami:
1) PowerConnect 2026 w dniach 18-20 marca 2026 r. poświęconym tematyce energetycznej oraz branżom pokrewnym wspierającym sektor energetyczny,
2) DevGamm Gdańsk 2026 w dniach 18-19 czerwca 2026 r. skierowanym do branży tworzenia gier wideo - profesjonalistów, twórców gier, wydawców oraz inwestorów, organizowanymi przez określonego wykonawcę na terenie obiektu wystawienniczego w Gdańsku, którego jest właścicielem (dalej łącznie: Wydarzenia).

4.5.3.) Główny kod CPV: 79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79342000-3 - Usługi marketingowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Strony ustaliły, że nie są w stanie określić warunków umowy na realizację zamówienia określonego w zaproszeniu do negocjacji, w związku z czym nie dojdzie do jej zawarcia w ramach postępowania.
2026-04-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi