Modernizacja systemu klimatyzacji precyzyjnej serwerowni Centrum Zarządzania Siecią Urzędu Miejskiego w Koszalinie przy ul. Partyzantów 3 w Koszalinie

Gmina Miasto Koszalin - Urząd Miejski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00187312
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00187312/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-07 14:15
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-746b4222-e4e6-4fa6-90ea-1af96fc4a744
Identyfikator
6692385366
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia klimatyzacyjneInstalowanie urządzeń klimatyzacji częściowej powietrza

Wykonawcy

1 przyznane

FUGAZI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁomianki, PL · lot 0
708 130 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00187312 z dnia 2026-04-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja systemu klimatyzacji precyzyjnej serwerowni Centrum Zarządzania Siecią Urzędu Miejskiego w Koszalinie przy ul. Partyzantów 3 w Koszalinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Koszalin - Urząd Miejski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920802

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek Staromiejski 6-7

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-007

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 943488656

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.podolanczyk@um.koszalin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.koszalin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-746b4222-e4e6-4fa6-90ea-1af96fc4a744

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja systemu klimatyzacji precyzyjnej serwerowni Centrum Zarządzania Siecią Urzędu Miejskiego w Koszalinie przy ul. Partyzantów 3 w Koszalinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-746b4222-e4e6-4fa6-90ea-1af96fc4a744

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00187312

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039054/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Modernizacja systemu klimatyzacji precyzyjnej serwerowni Centrum Zarządzania Siecią Urzędu Miejskiego w Koszalinie przy ul. Partyzantów 3 w Koszalinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00083306

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP-6.271.1.1.2026.AP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 630000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch agregatów wody lodowej z funkcją free cooling wraz z oprzyrządowaniem, zwanych dalej: „Agregatami wody lodowej”, dla Centrum Zarządzania Siecią Urzędu Miejskiego w Koszalinie, ul. Partyzantów 3, który obejmuje:
1. wykonanie zamówienia w zakresie szczegółowo opisanym w projekcie technicznym, będącym załącznikiem do OPZ, wraz z dostawą, montażem, konfiguracją i uruchomieniem oraz demontażem urządzeń istniejących;
2. sporządzenie dokumentacji powykonawczej;
3. udzielenie gwarancji jakości i wydłużenie terminu rękojmi za wady na zastosowane urządzenia, materiały i wykonane prace oraz świadczenie serwisu w okresie gwarancji;
4. przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie właściwej obsługi i konserwacji Agregatów wody lodowej.
II. Określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale II SWZ, w projekcie technicznym wymiany agregatów wody lodowej w obiekcie Centrum Zarządzania Siecią w Koszalinie przy ul. Partyzantów 3, stanowiącym Załącznik nr 1 do Rozdziału II SWZ oraz w projekcie umowy zawartym w Rozdziale V SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331221-1 - Instalowanie urządzeń klimatyzacji częściowej powietrza

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 708130,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 708130,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 708130,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FUGAZI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 141511560

7.3.3) Ulica: Józefa Poniatowskiego 9

7.3.4) Miejscowość: Łomianki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-092

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 708130,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-04-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy