Sukcesywny, bezgotówkowy zakup paliwa i materiałów eksploatacyjnych do samochodów służbowych oraz maszyn i urządzeń eksploatowanych przez Muzeum – Zamek w Łańcucie
MUZEUM-ZAMEK W ŁAŃCUCIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00187460
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00187460/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-07 14:54
- Lokalizacja
- Łańcut, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-12cbf5df-64a5-4ffd-aef5-517f9b05df04
- Identyfikator
- 8150003731
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00187460 z dnia 2026-04-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywny, bezgotówkowy zakup paliwa i materiałów eksploatacyjnych do samochodów służbowych oraz maszyn i urządzeń eksploatowanych przez Muzeum – Zamek w Łańcucie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM-ZAMEK W ŁAŃCUCIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000277055
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Łańcut
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 0172252008
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: muzeum@zamek-lancut.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zamek-lancut.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamek-lancut.ezamawiajacy.pl/pn/zamek-lancut/demand/277109/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywny, bezgotówkowy zakup paliwa i materiałów eksploatacyjnych do samochodów służbowych oraz maszyn i urządzeń eksploatowanych przez Muzeum – Zamek w Łańcucie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12cbf5df-64a5-4ffd-aef5-517f9b05df04
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00187460
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00100931/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Sukcesywny, bezgotówkowy zakup paliwa i materiałów eksploatacyjnych do samochodów służbowych oraz maszyn i urządzeń eksploatowanych przez Muzeum - Zamek w Łańcucie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00174053
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZP.261.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 362145,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywny, bezgotówkowy zakup paliwa i materiałów eksploatacyjnych do samochodów służbowych oraz maszyn i urządzeń eksploatowanych przez Muzeum – Zamek w Łańcucie
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny, bezgotówkowy zakup paliw płynnych, materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów samochodowych do samochodów służbowych oraz maszyn i urządzeń eksploatowanych przez Zamawiającego na potrzeby Muzeum – Zamku w Łańcucie na stacjach paliwowych na terenie całego kraju będących w dyspozycji Wykonawcy, w tym co najmniej 2 stacje paliw w każdym województwie na terenie Polski i co najmniej jedna zlokalizowana w odległości maksimum 7 km od siedziby Zamawiającego (37-100 Łańcut, ul. Zamkowa 1).
4.5.3.) Główny kod CPV: 09132100-4 - Benzyna bezołowiowa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
09134100-8 - Olej napędowy
09211100-2 - Oleje silnikowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie wyznaczonym na składanie ofert tj. do dnia 7 kwietnia 2026 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta. Wobec powyższego, na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia niniejsze postepowanie, ponieważ nie złożono żadnej oferty.| 2026-04-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |