Budowa oświetlenia drogowego w miejscowości Lucynów, gm. Zbuczyn
Gmina Zbuczyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00187542
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00187542/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-07 15:18
- Lokalizacja
- Zbuczyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a793fdb3-fce6-41a7-8d6e-8bb60f99bcf9
- Identyfikator
- 8212392687
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00187542 z dnia 2026-04-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia drogowego w miejscowości Lucynów, gm. Zbuczyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbuczyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 1
1.5.2.) Miejscowość: Zbuczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-106
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@zbuczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zbuczyn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a793fdb3-fce6-41a7-8d6e-8bb60f99bcf91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia drogowego w miejscowości Lucynów, gm. Zbuczyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a793fdb3-fce6-41a7-8d6e-8bb60f99bcf9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00187542
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033684/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja i rozbudowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Lucynów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00164219
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.03.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. „Budowa oświetlenia drogowego
w miejscowości Lucynów, gm. Zbuczyn” W ramach zadania należy wybudować linię oświetlenia drogowego na odcinku od istniejącego słupa 2-4/UG do słupa 2-8/UG. Oprawę oświetleniową należy zamontować na słupach 2-6/UG, 2-8/UG.
UWAGA
Zamawiający informuje, że przekaże Wykonawcy przed przystąpieniem do robót 2 szt. opraw oświetlenia drogowego do wbudowania w przedmiotowej inwestycji.
Szczegółowy przedmiot umowy (zakres robót budowlanych i wymagania jakościowe) opisuje dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 5 do SWZ, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiąca załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 p.z.p., ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W ramach ww. postępowania wpłynęła 1 oferta, która została złożona przez firmę LK PHU Arkadiusz Wiśniewski z siedzibą w Kosowie Lackim na kwotę 180 810,00 zł brutto. Cena oferty jest wyższa od kwoty jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 17 114,70 zł. Zamawiający stwierdził, że nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny złożonej oferty.
W związku z powyższym Zamawiający zdecydował o unieważnieniu postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 p.z.p., ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
| 2026-04-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |