„Dostawa wyposażenia pracowni” w ramach projektu pn.: „Nowe kompetencje i kwalifikacje – lepsza przyszłość zawodowa” - IV

Zespół Szkół Edukacji Technicznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00187686
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00187686/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-08 02:06
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1e4dca0b-2a16-42d9-b03b-df59de49e7dd
Identyfikator
9471100378
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Artykuły elektroniczneCzęści podzespołów elektronicznychPomoce dydaktyczneElektryczne artykuły i akcesoriaWyroby elektryczneSilniki elektryczne

Wykonawcy

2 przyznane

MISKAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielęcice, PL · lot 0
37 613,4 PLN
MISKAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielęcice, PL · lot 1
10 730,52 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00187686 z dnia 2026-04-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa wyposażenia pracowni” w ramach projektu pn.: „Nowe kompetencje i kwalifikacje – lepsza przyszłość zawodowa” - IV

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Edukacji Technicznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000179625

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warecka 41

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-212

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@zss.elodz.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.warecka.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1e4dca0b-2a16-42d9-b03b-df59de49e7dd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa wyposażenia pracowni” w ramach projektu pn.: „Nowe kompetencje i kwalifikacje – lepsza przyszłość zawodowa” - IV

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e4dca0b-2a16-42d9-b03b-df59de49e7dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00187686

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zdanie jest realizowane w ramach projektu pn. „Nowe kompetencje i kwalifikacje – lepsza przyszłość zawodowa” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 , Projekt nr FELD.08.08.-IZ.00-0050/23

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00144455

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/4/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 37698,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Dostawa wyposażenia pracowni” w ramach projektu pn.: „Nowe kompetencje i kwalifikacje – lepsza przyszłość zawodowa” - IV w ramach projektu nr FELD.08.08-IZ.00-0050/23 pn. „Nowe kompetencje i kwalifikacje – lepsza przyszłość zawodowa” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 7. 7.1 – 7.2. do SWZ. Zamówienie zostało podzielone na 2 części i obejmuje, w szczególności dostawę:
3.2.1. Część Nr 1 - Mechatronika: Moduł rozszerzeń wyjść do PLC, Generator impulsu pneumatycznego, Zawór 3/2 NC opóźniający G1/8, Zawór rozdzielający pneumatyczny ręczny 3/2 G 1/8, NC, Zawór logiczny 1/4 LUB OR, Zawór logiczny AND (I) mini do węża fi 4 mm, Zawór pneumatyczny z przyciskiem MOV-04, Przekaźnik 24V, elektromagnetyczny, łącznik przyciskowy bistabilny 1no+1nc, przycisk monostabilny podwójny no+nc zamiennik dla 004468 – 412916, Silnik elektryczny z hamulcem, Przekaźnik czasowy, Przycisk monostabilny 1xNO, 1xNC na szynę TH-35, Przycisk bistabilny 1xNO, 1xNC na szynę TH-35, Przekaźnik 24V, elektromagnetyczny, Lampka kontrolna zasilania - jednofazowa – zielona, Lampka kontrolna zasilania - jednofazowa – czerwona, Lampka kontrolna zasilania - jednofazowa – żółta, Elektrozawór pneumatyczny HP CONTROL, 3/2, 24V, 3V210, ¾, Elektrozawór pneumatyczny HP Control, 5/2, 24 V, 4V220 ¼” bistabilny, Elektrozawór pneumatyczny HP Control, 5/2, 24 V, 4V210 ¼” , Zestaw złączek i końcówek pneumatycznych 550 szt., Siłowniki pneumatyczny dwustronnego działania z jednostronnym tłoczyskiem i pierścieniem magnetycznym 16x100, Głowica widełkowa I Joint, Zestaw uchwytów montażowych, Czujnik położenia tłoka – 3 przewodowy, Czujnik położenia tłoka kontaktronowy, 2 przewodowy, Czujnik położenia tłoka półprzewodnikowy PNP, Bezobsługowy akumulator – w ilościach określonych w OPZ,
3.2.2. Część Nr 2 - Elektryczne: Rozdzielnica modułowa 3x12 natynkowa IP40, Rozłącznik izolacyjny modułowy 3P 32A obrotowy (jako wyłącznik główny), Woltomierz 3-fazowego (cyfrowy), Amperomierz prądu 3-fazowego (cyfrowy), Wyłączniki silnikowe i akcesoria, Wyłącznik silnikowy 0,63 A, Wyłącznik silnikowy 1,0 A, Wyłącznik silnikowy 1,6 A, Wyłącznik silnikowy 2,5 A, Wyłącznik silnikowy 4,0 A, Styki pomocnicze, Moduł przekaźnikowy 4-kanałowy 5V, Urządzenie pomiarowe, Tester elektryczny, Miernik rezystancji izolacji, Analizator parametrów sieci 3-fazowy, łącznik przyciskowy monostabilny podwójny -– w ilościach określonych w OPZ,
KOD CPV dla Części Nr 1 i Nr 2: 31711000-3 Artykuły elektroniczne, 31711500-8 Części podzespołów elektronicznych, 39162100-6 Pomoce dydaktyczne, 31680000-6 Elektryczne artykuły i akcesoria, 31682000-0 - Wyroby elektryczne, 31110000-0 - Silniki elektryczne.

3.3. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego nowego, nie powystawowego sprzętu. Dostarczony sprzęt, urządzenia, akcesoria, materiały muszą być objęte co najmniej okresem gwarancji - określonym dla danego urządzenia, sprzętu, wyposażenia określonym w załączniku Nr 7. 7.1. – 7.2. do SWZ.
3.4. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY – Załącznik Nr 7. 7.1 -7.2. do SWZ „Parametry techniczne” uzupełniony - dla wszystkich oferowanych urządzeń, sprzętu, wyposażenia, w tym w szczególności - informacje o nazwie producenta, nazwie modelu / numeru katalogowego producenta dla oferowanych urządzeń lub numerze Part Numer. Załączone dane, dokumenty muszą umożliwić Zamawiającemu weryfikację oferowanych przez Wykonawcę rozwiązań pod względem wymaganych parametrów technicznych i funkcjonalnych. Brak złożenia załącznika Nr 7 do SWZ dla danej części zamówienia, stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania.
3.5. Dostarczony sprzęt multimedialny musi spełniać następujące warunki:
a) posiadać deklaracje CE,
b) dostarczone urządzenia (przedmiot zamówienia) muszą być fabrycznie nowe, niepowystawowe i wolne od obciążeń prawami osób trzecich,
c) posiadać dołączone niezbędne instrukcje i materiały dotyczące użytkowania, w języku polskim,
d) posiadać okres gwarancji nie krótszy aniżeli określony dla poszczególnych urządzeń, sprzętu, wyposażenia w załączniku nr 7 do SWZ dla danej części zamówienia, a jeżeli Zamawiający w Załączniku Nr 7 do SWZ nie wskazuje, to okres gwarancji wynosi minimum 12 miesięcy,
e) oferowane urządzenia w dniu składania ofert nie mogą być przeznaczone przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży,
f) oferowane oprogramowanie, produkty w dniu składania ofert nie mogą być przeznaczone przez producenta do wycofania z produkcji, sprzedaży lub wsparcia technicznego,*- o ile dotyczy
g) Zamawiający wymaga, by dostarczone oprogramowanie było oprogramowaniem w wersji aktualnej na dzień poprzedzający dzień składania ofert. *- o ile dotyczy
h) Wszystkie dostarczone urządzenia muszą, pochodzić z legalnego źródła, być objęte pakietem usług gwarancyjnych zawartych w cenie urządzenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31711000-3 - Artykuły elektroniczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31711500-8 - Części podzespołów elektronicznych

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

31680000-6 - Elektryczne artykuły i akcesoria

31682000-0 - Wyroby elektryczne

31110000-0 - Silniki elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 29425,06 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Dostawa wyposażenia pracowni” w ramach projektu pn.: „Nowe kompetencje i kwalifikacje – lepsza przyszłość zawodowa” - IV w ramach projektu nr FELD.08.08-IZ.00-0050/23 pn. „Nowe kompetencje i kwalifikacje – lepsza przyszłość zawodowa” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 7. 7.1 – 7.2. do SWZ. Zamówienie zostało podzielone na 2 części i obejmuje, w szczególności dostawę:
3.2.1. Część Nr 1 - Mechatronika: Moduł rozszerzeń wyjść do PLC, Generator impulsu pneumatycznego, Zawór 3/2 NC opóźniający G1/8, Zawór rozdzielający pneumatyczny ręczny 3/2 G 1/8, NC, Zawór logiczny 1/4 LUB OR, Zawór logiczny AND (I) mini do węża fi 4 mm, Zawór pneumatyczny z przyciskiem MOV-04, Przekaźnik 24V, elektromagnetyczny, łącznik przyciskowy bistabilny 1no+1nc, przycisk monostabilny podwójny no+nc zamiennik dla 004468 – 412916, Silnik elektryczny z hamulcem, Przekaźnik czasowy, Przycisk monostabilny 1xNO, 1xNC na szynę TH-35, Przycisk bistabilny 1xNO, 1xNC na szynę TH-35, Przekaźnik 24V, elektromagnetyczny, Lampka kontrolna zasilania - jednofazowa – zielona, Lampka kontrolna zasilania - jednofazowa – czerwona, Lampka kontrolna zasilania - jednofazowa – żółta, Elektrozawór pneumatyczny HP CONTROL, 3/2, 24V, 3V210, ¾, Elektrozawór pneumatyczny HP Control, 5/2, 24 V, 4V220 ¼” bistabilny, Elektrozawór pneumatyczny HP Control, 5/2, 24 V, 4V210 ¼” , Zestaw złączek i końcówek pneumatycznych 550 szt., Siłowniki pneumatyczny dwustronnego działania z jednostronnym tłoczyskiem i pierścieniem magnetycznym 16x100, Głowica widełkowa I Joint, Zestaw uchwytów montażowych, Czujnik położenia tłoka – 3 przewodowy, Czujnik położenia tłoka kontaktronowy, 2 przewodowy, Czujnik położenia tłoka półprzewodnikowy PNP, Bezobsługowy akumulator – w ilościach określonych w OPZ,
3.2.2. Część Nr 2 - Elektryczne: Rozdzielnica modułowa 3x12 natynkowa IP40, Rozłącznik izolacyjny modułowy 3P 32A obrotowy (jako wyłącznik główny), Woltomierz 3-fazowego (cyfrowy), Amperomierz prądu 3-fazowego (cyfrowy), Wyłączniki silnikowe i akcesoria, Wyłącznik silnikowy 0,63 A, Wyłącznik silnikowy 1,0 A, Wyłącznik silnikowy 1,6 A, Wyłącznik silnikowy 2,5 A, Wyłącznik silnikowy 4,0 A, Styki pomocnicze, Moduł przekaźnikowy 4-kanałowy 5V, Urządzenie pomiarowe, Tester elektryczny, Miernik rezystancji izolacji, Analizator parametrów sieci 3-fazowy, łącznik przyciskowy monostabilny podwójny -– w ilościach określonych w OPZ,
KOD CPV dla Części Nr 1 i Nr 2: 31711000-3 Artykuły elektroniczne, 31711500-8 Części podzespołów elektronicznych, 39162100-6 Pomoce dydaktyczne, 31680000-6 Elektryczne artykuły i akcesoria, 31682000-0 - Wyroby elektryczne, 31110000-0 - Silniki elektryczne.

3.3. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego nowego, nie powystawowego sprzętu. Dostarczony sprzęt, urządzenia, akcesoria, materiały muszą być objęte co najmniej okresem gwarancji - określonym dla danego urządzenia, sprzętu, wyposażenia określonym w załączniku Nr 7. 7.1. – 7.2. do SWZ.
3.4. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY – Załącznik Nr 7. 7.1 -7.2. do SWZ „Parametry techniczne” uzupełniony - dla wszystkich oferowanych urządzeń, sprzętu, wyposażenia, w tym w szczególności - informacje o nazwie producenta, nazwie modelu / numeru katalogowego producenta dla oferowanych urządzeń lub numerze Part Numer. Załączone dane, dokumenty muszą umożliwić Zamawiającemu weryfikację oferowanych przez Wykonawcę rozwiązań pod względem wymaganych parametrów technicznych i funkcjonalnych. Brak złożenia załącznika Nr 7 do SWZ dla danej części zamówienia, stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania.
3.5. Dostarczony sprzęt multimedialny musi spełniać następujące warunki:
a) posiadać deklaracje CE,
b) dostarczone urządzenia (przedmiot zamówienia) muszą być fabrycznie nowe, niepowystawowe i wolne od obciążeń prawami osób trzecich,
c) posiadać dołączone niezbędne instrukcje i materiały dotyczące użytkowania, w języku polskim,
d) posiadać okres gwarancji nie krótszy aniżeli określony dla poszczególnych urządzeń, sprzętu, wyposażenia w załączniku nr 7 do SWZ dla danej części zamówienia, a jeżeli Zamawiający w Załączniku Nr 7 do SWZ nie wskazuje, to okres gwarancji wynosi minimum 12 miesięcy,
e) oferowane urządzenia w dniu składania ofert nie mogą być przeznaczone przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży,
f) oferowane oprogramowanie, produkty w dniu składania ofert nie mogą być przeznaczone przez producenta do wycofania z produkcji, sprzedaży lub wsparcia technicznego,*- o ile dotyczy
g) Zamawiający wymaga, by dostarczone oprogramowanie było oprogramowaniem w wersji aktualnej na dzień poprzedzający dzień składania ofert. *- o ile dotyczy
h) Wszystkie dostarczone urządzenia muszą, pochodzić z legalnego źródła, być objęte pakietem usług gwarancyjnych zawartych w cenie urządzenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31711500-8 - Części podzespołów elektronicznych

31711000-3 - Artykuły elektroniczne

31680000-6 - Elektryczne artykuły i akcesoria

31682000-0 - Wyroby elektryczne

31110000-0 - Silniki elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 8273,17 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 37613,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 64256,43 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 37613,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MISKAR SP. Z O.O., 49-353 Zielęcice, ul. Piekarska 1, NIP: 747-192-74-38, REGON: 526469184

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7471927438

7.3.3) Ulica: ul. Piekarska 1

7.3.4) Miejscowość: Zielęcice

7.3.5) Kod pocztowy: 49-353

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 37613,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-03-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10730,52 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15511,78 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10730,52 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MISKAR SP. Z O.O., 49-353 Zielęcice, ul. Piekarska 1, NIP: 747-192-74-38, REGON: 526469184

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7471927438

7.3.3) Ulica: ul. Piekarska 1

7.3.4) Miejscowość: Zielęcice

7.3.5) Kod pocztowy: 49-353

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10730,52 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-03-31
2026-04-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy