Modernizacja kaplic w Chociemyśli i w Kozich Dołach

GMINA KOTLA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00506651
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00506651/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-19 09:39
Lokalizacja
Kotla, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-273c8d85-eb17-4072-b3e3-5bcbce218508
Identyfikator
6931940547
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneBetonowanieRoboty murarskie i muroweWykonywanie konstrukcji dachowychWykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachówTynkowanieKładzenie i wykładanie podłógRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00506651 z dnia 2024-09-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kaplic w Chociemyśli i w Kozich Dołach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOTLA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647357

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Głogowska 93

1.5.2.) Miejscowość: Kotla

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-240

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 768318361

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kotla.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kotla.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-273c8d85-eb17-4072-b3e3-5bcbce218508

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kaplic w Chociemyśli i w Kozich Dołach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-273c8d85-eb17-4072-b3e3-5bcbce218508

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00506651

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00012341/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja kaplic w Chociemyśli i Kozich Dołach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00464473

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2024.MF

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres inwestycji obejmuje wykonanie remontu kaplic w Chociemyśli oraz Kozich Dołach w formule zaprojektuj – wybuduj, a w szczególności:
- wykonanie inwentaryzacji obiektów,
- wykonanie badań konserwatorskich zgodnie z zaleceniami wydanymi przez Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków,
- opracowanie programu prac konserwatorskich przez osobę z odpowiednimi uprawnieniami,
- uzyskanie wymaganych uzgodnień i pozwoleń,
- opracowanie projektów budowlanych remontu kapliczek,
- sporządzenie STWiOR,
- wykonanie robót budowlano - remontowych, na podstawie Programów Funkcjonalno-Użytkowych, opracowanych dokumentacji projektowych, zalecań konserwatorskich i uzyskanych pozwoleń/decyzji,
- aktualizacja geodezyjna symbolu kapliczki.

UWAGA!
− Na Wykonawcy spoczywa obowiązek dokonania wszelkich zawiadomień/zgłoszeń/ uzgodnień z organem administracji budowlanej lub nadzoru budowlanego,
− Wszystkie materiały okładzinowe należy uzgodnić z Zamawiającym,
− Wszystkie materiały rozbiórkowe należy zutylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
− Udzielona gwarancja minimum 36 miesięcy, maksymalnie 60 miesięcy, zgodnie ze złożoną ofertą.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym zakres prac niezbędnych do wykonania zamówienia oraz wymagania Zamawiającego dotyczące parametrów technicznych określają:
− Programy Funkcjonalno-Użytkowe (PFU) - stanowiące załącznik nr 11 do SWZ
− pomocniczo przedmiary robót - stanowiące załącznik nr 12 do SWZ,
− projektowane postanowienia umowy (PPU) – stanowiące załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262300-4 - Betonowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów

45410000-4 - Tynkowanie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejsze oferty przewyższ kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 379767,23 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 379767,23 PLN

2024-09-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane