Przeglądy i naprawy wraz z wymianą materiałów eksploatacyjnych ciągników oraz osprzętu będących w posiadaniu ZDW w Zielonej Górze: Zad. 1 – RDWK, Zad. 2 – RDWKŁ.

Województwo Lubuskie - Zarząd Dróg Wojewódzkich

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00187876
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00187876/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-08 08:37
Lokalizacja
Zielona Góra, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3966f548-0dee-4155-ae57-ddd7bc3ddcee
Identyfikator
9730590332
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU SPRZĘTEM ROLNICZYM 'AGROMA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGorzów Wielkopolski, PL · lot 1
123 360,46 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00187876 z dnia 2026-04-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeglądy i naprawy wraz z wymianą materiałów eksploatacyjnych ciągników oraz osprzętu będących w posiadaniu ZDW w Zielonej Górze:
Zad. 1 – RDWK,
Zad. 2 – RDWKŁ.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubuskie - Zarząd Dróg Wojewódzkich

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006092820

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Niepodległości 32

1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 65-042

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 68 328 03 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdw@zdw.zgora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.zgora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3966f548-0dee-4155-ae57-ddd7bc3ddcee

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przeglądy i naprawy wraz z wymianą materiałów eksploatacyjnych ciągników oraz osprzętu będących w posiadaniu ZDW w Zielonej Górze:
Zad. 1 – RDWK,
Zad. 2 – RDWKŁ.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3966f548-0dee-4155-ae57-ddd7bc3ddcee

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00187876

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00098799/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Przeglądy i naprawy wraz z wymiana materiałów eksploatacyjnych ciągników wraz z osprzętem będących w posiadaniu Rejonu Dróg Wojewódzkich w Kłodawie, Rejonu Dróg Wojewódzkich w Kożuchowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00132619

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.2910.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 284282,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres usług obejmuje:
1. przeglądy, konserwacje i naprawy ciągników rolniczych TYM (wyszczególnionych w Opisie przedmiotu zamówienia);
2. przeglądy, konserwacje i naprawy osprzętu (wyszczególnionego w Opisie przedmiotu zamówienia);
3. zakup wraz z dostawą na bazę obwodów drogowych części i materiałów eksploatacyjnych do ciągników i osprzętu (wyszczególnionych w opisie przedmiotu zamówienia).

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Rozdziale III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50100000-6 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

4.5.5.) Wartość części: 178591,14 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Wykonywanie niezbędnej obsługi technicznej, wynikającej z eksploatacji i określonego przebiegu ciągników/osprzętu do ciągników.
2. Określanie każdorazowo przewidywanego zakresu i kosztów wykonania naprawy.
3. Wykonywanie zgłaszanych przeglądów ciągników/osprzętu do ciągników.
4. Wykonywanie napraw bieżących oraz wynikających z przeglądu ciągników/osprzętu do ciągników.
5. Wykonywanie napraw awaryjnych (np.: na skutek kolizji drogowych: usługi blacharskie, spawalnicze, lakierniczo-malarskie, itp.)
6. Wykonywanie napraw związanych z elektroniczną diagnostyką i sterowaniem w ciągnikach/osprzęcie do ciągników. .
7. Wykonywanie diagnostyki, w tym serwisu ogumienia polegającego na kontroli zużycia ogumienia oraz wymianie zużytych opon (wyważenie).
8. Demontaż zużytych części, akcesoriów i materiałów wynikający z napraw oraz ich utylizacja.
9. Montaż nowych części, akcesoriów i materiałów wynikający z napraw.
10. Ewentualną dostawę niezbędnych oraz uzgodnionych z przedstawicielem Zamawiającego części zamiennych, akcesoriów gumowych i materiałów eksploatacyjnych do ciągników i osprzętu.
11. Serwis klimatyzacji – wg potrzeb przedstawiciela Zamawiającego.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Rozdziale III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50100000-6 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

4.5.5.) Wartość części: 105691,06 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Unieważnienie w/w postępowania na mocy art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, cyt.: „Zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.

Uzasadnienie faktyczne:
Do wyznaczonego terminu na przedmiotowe postępowanie nie wpłynęła żadna oferta.
W związku z powyższym, postępowanie podlega unieważnieniu na mocy art. jak wyżej.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 123360,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 123360,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 123360,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym Agroma Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000041051

7.3.3) Ulica: Aleje 11 Listopada 156

7.3.4) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 66-400

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 123360,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi