„Modernizacja – asfaltowanie dróg gminnych na terenie Gminy Zakliczyn – zadania realizowane częściowo z funduszu sołeckiego”
GMINA ZAKLICZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00188203
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00188203/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-08 10:00
- Lokalizacja
- Zakliczyn, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0daf74b2-eb79-480d-abef-64690c292050
- Identyfikator
- 8691013238
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy dróg
Wykonawcy
4 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE "LIMDROG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLimanowa, PL · lot 0
144 942,59 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE SPÓŁKA AKCYJNADębica, PL · lot 1
278 934,78 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE "LIMDROG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLimanowa, PL · lot 2
315 706,31 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE "LIMDROG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLimanowa, PL · lot 3
301 963,43 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00188203 z dnia 2026-04-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja – asfaltowanie dróg gminnych na terenie Gminy
Zakliczyn – zadania realizowane częściowo z funduszu sołeckiego”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAKLICZYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660967
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: RYNEK 32
1.5.2.) Miejscowość: Zakliczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-840
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@zakliczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zakliczyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.zakliczyn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja – asfaltowanie dróg gminnych na terenie GminyZakliczyn – zadania realizowane częściowo z funduszu sołeckiego”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0daf74b2-eb79-480d-abef-64690c292050
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00188203
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00008578/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja (asfaltowanie) dróg gminnych na terenie Gminy Zakliczyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00110751
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UM-III.271.ZP.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1050252,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty w zakresie modernizacji - asfaltowania dróg gminnych wGminie Zakliczyn. Szczegółowy zakres rzeczowy został wyszczególniony poniżej, w ramach poszczególnych części:
Część I:
1.Modernizacja (asfaltowanie) drogi gminnej nr G16 w m. Charzewice
2 Modernizacja (asfaltowanie) działki nr 185/5 w Faliszewicach
3 Modernizacja drogi gminnej (asfaltowanie) G9 (w m. Melsztyn)
4 Modernizacja (asfaltowanie) drogi gminnej o nr 203375K (w m. Roztoka)
5 Modernizacja (asfaltowanie) drogi wewnętrznej na działce nr 54/2 (w m. Roztoka)
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ (zał. nr 6 do SWZ), oraz przedmiary robót, stanowiący załączniki do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ” (załącznik nr 5).
Wycenę należy sporządzić na podstawie powyższych dokumentów.
Przedmiary stanowiące załącznik do SWZ mają charakter pomocniczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 150482,37 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty w zakresie modernizacji - asfaltowania dróg gminnych w Gminie Zakliczyn. Szczegółowy zakres rzeczowy został wyszczególniony poniżej, w ramach poszczególnych części:Część II:
1. Modernizacja (asfaltowanie) drogi gminnej nr 203350K dz. nr 314 w Filipowicach.
2. Modernizacja (asfaltowanie) drogi wewnętrznej na dz. 695/14, 741/2, 740/2 (w m. Ruda
Kameralna).
3. Modernizacja (asfaltowanie) drogi wewnętrznej o nr 414/1 w miejscowości Stróże
(Bobowiec).
4. Modernizacja (asfaltowanie) drogi gminnej 203385K (w m. Wesołów).
5. Modernizacja (asfaltowanie) drogi wewnętrznej dz. 382 (w m. Wesołów).
6. Modernizacja (asfaltowanie) drogi gminnej nr 203388K (w m. Wola Stróska).
7. Modernizacja (asfaltowanie) drogi wewnętrznej na dz. nr 45 w miejscowości Zdonia.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ (zał. nr 6 do SWZ), oraz przedmiary robót, stanowiący załączniki do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ” (załącznik nr 5).
Wycenę należy sporządzić na podstawie powyższych dokumentów.
Przedmiary stanowiące załącznik do SWZ mają charakter pomocniczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 286938,08 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty w zakresie modernizacji - asfaltowania dróg gminnych w Gminie Zakliczyn. Szczegółowy zakres rzeczowy został wyszczególniony poniżej, w ramach poszczególnych części:Część III:
1 Modernizacja (asfaltowanie) drogi gminnej nr 203365K (Biała Góra) (w m. Kończyska)
2 Modernizacja (asfaltowanie) drogi wewnętrznej na działce nr 247 w miejscowości Lusławice
3 Modernizacja (asfaltowanie) drogi wewnętrznej na działce o nr 401/2 w m. Lusławice
4 Modernizacja (asfaltowanie) drogi gminnej o nr 203418K w miejscowości Lusławice
5 Modernizacja (asfaltowanie) drogi wewnętrznej na dz. nr 158/2 w miejscowości Słona
6 Modernizacja (asfaltowanie) drogi wewnętrznej na działce o nr 309/2 w m. Wróblowice
7 Modernizacja (asfaltowanie) drogi wewnętrznej na działce o nr 334 w m. Wróblowice
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ (zał. nr 6 do SWZ), oraz przedmiary
robót, stanowiący załączniki do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ” (załącznik nr 5).
Wycenę należy sporządzić na podstawie powyższych dokumentów.
Przedmiary stanowiące załącznik do SWZ mają charakter pomocniczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 304446,02 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty w zakresie modernizacji - asfaltowania dróg gminnych w Gminie Zakliczyn. Szczegółowy zakres rzeczowy został wyszczególniony poniżej, w ramach poszczególnych części:Część IV:
1. Modernizacja (asfaltowanie) drogi G2 gminnej (w m. Bieśnik).
2. Modernizacja (asfaltowanie) drogi wewnętrznej nr 129/3 w miejscowości Borowa.
3. Modernizacja (asfaltowanie) drogi wewnętrznej na działce nr 78 (w m. Dzierżaniny).
4. Modernizacja (asfaltowanie) drogi gminnej o numerze G31 na działce nr 147 w m. Jamna.
5. Modernizacja (asfaltowanie) drogi gminnej nr 203360K dz. w Jamna.
6. Modernizacja (asfaltowanie) drogi wewnętrznej na działce nr 93 w m. Jamna.
7. Modernizacja (asfaltowanie) drogi wewnętrznej na działkach 88/19, 88/17, 88/11, 88/16, 88/14, 91/6 (w m. Paleśnica).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ (zał. nr 6 do SWZ), oraz przedmiary robót, stanowiący załączniki do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ” (załącznik nr 5).
Wycenę należy sporządzić na podstawie powyższych dokumentów.
Przedmiary stanowiące załącznik do SWZ mają charakter pomocniczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 308386,29 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 144942,59 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 226315,33 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 144942,59 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO – MOSTOWE "LIMDROG" SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7371878261
7.3.4) Miejscowość: Limanowa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 144942,59 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 278934,78 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 326928,32 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 278934,78 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8722175948
7.3.4) Miejscowość: Dębica
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 278934,78 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 315706,31 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 463669,11 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 315706,31 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO – MOSTOWE "LIMDROG" SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7371878261
7.3.4) Miejscowość: Limanowa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 315706,31 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 301963,43 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 390513,78 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3019063,43 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO – MOSTOWE "LIMDROG" SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7371878261
7.3.4) Miejscowość: Limanowa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 301963,43 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-04-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |