Dostawa sortów mundurowych dla pracowników Nadleśnictwa Sobibór w roku 2026.

LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO SOBIBÓR

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00188449
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00188449/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-08 11:01
Lokalizacja
Sobibór, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4f8992db-c879-4c1c-86de-23d80629803f
Identyfikator
5650002029
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatkiOdzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatkiOdzież wierzchniaObuwie

Wykonawcy

1 przyznane

IRENEUSZ KAPŁANLublin, PL · lot 0
168 600,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00188449 z dnia 2026-04-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sortów mundurowych dla pracowników Nadleśnictwa Sobibór w roku 2026.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO SOBIBÓR

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110016898

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 103

1.5.2.) Miejscowość: Sobibór

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-200

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 82 5719811

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sobibor@lublin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sobibor.lublin.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4f8992db-c879-4c1c-86de-23d80629803f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sortów mundurowych dla pracowników Nadleśnictwa Sobibór w roku 2026.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f8992db-c879-4c1c-86de-23d80629803f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00188449

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00129128/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 "Dostawa sortów mundurowych dla pracowników Nadleśnictwa Sobibór w roku 2026"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00151123

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy do siedziby Zamawiającego w 2026 roku sortów mundurowych dla pracowników Nadleśnictwa Sobibór.
Elementy umundurowania powinny być wykonane z tkanin i według wzorów określonych następującymi przepisami:
a) Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 19 grudnia 2017 r. w sprawie wzorów mundurów leśnika i oznak dla osób uprawnionych do ich noszenia (załącznik nr 12 do SWZ),
b) Rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 6 sierpnia 2025 r. w sprawie wzorów mundurów leśnika i oznak dla osób uprawnionych do ich noszenia (załącznik nr 14 do SWZ),
c) Zarządzenie nr 95 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 1 sierpnia 2024 r. w sprawie wzorca oraz zasad i norm użytkowania mundurów leśnika dla pracowników Lasów Państwowych (załącznik nr 13 do SWZ),
d) Zarządzenie nr 52 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 23 sierpnia 2025 r. w sprawie dokumentacji techniczno-technologicznej wybranych elementów mundurów leśnika według rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 19 grudnia 2017 r. w sprawie wzorów mundurów leśnika i oznak dla osób uprawnionych do ich noszenia (załącznik nr 17 do SWZ),
e) Zarządzenie nr 53 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 23 sierpnia 2025 r. w sprawie dokumentacji techniczno-technologicznej wybranych elementów mundurów leśnika według rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 19 grudnia 2017 r. w sprawie wzorów mundurów leśnika i oznak dla osób uprawnionych do ich noszenia (załącznik nr 11 do SWZ). Wymagania techniczne stanowi dokumentacja techniczno-technologiczna stanowiąca załącznik nr 1 do niniejszego Zarządzenia.
f) Zarządzenie nr 136 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 21 listopada 2024 r. w sprawie zmiany zarządzenia nr 95 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 1 sierpnia 2024 r. w sprawie wzorca oraz zasad i norm użytkowania mundurów leśnika dla
pracowników Lasów Państwowych (załącznik nr 15 do SWZ).
g) Zarządzenie nr 10 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 26 lutego 2026 r. w sprawie zmiany zarządzenia 53 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 23 czerwca 2025 r. w sprawie dokumentacji techniczno- technologicznej wybranych elementów mundurów leśnika według rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 19 grudnia 2017 r. w sprawie wzorów mundurów leśnika i oznak dla osób uprawnionych do ich noszenia (Dz. U. z 2022 r. poz.2391) – stanowiących materiał wyjściowy do sporządzenia opisu przedmiotu zamówienia w postępowaniu na dostawy sortów mundurowych (załącznik nr 16 do SWZ),
h) Zarządzenie nr 13 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 2 marca 2026 r. w sprawie zmiany załącznika nr 1 do zarządzenia nr 95 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 1 sierpnia 2024 r. w sprawie wzorca oraz zasad i norm użytkowania mundurów leśnika dla pracowników Lasów Państwowych (załącznik nr 18 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 18000000-9 - Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

18200000-1 - Odzież wierzchnia

18800000-7 - Obuwie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 168600,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 168600,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 168600,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IRMAK P.P.H.U. Ireneusz Kapłan

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 430669575

7.3.3) Ulica: Roztocze 5c/4a

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-722

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 168600,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-04-07 do 2026-12-31
2026-04-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy