Uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla zad. pn.: „Roboty budowlane – Niedomicka (Mroźna do granicy miasta)” w ramach zadania pn.: „Budowa dróg i ścieżek rowerowych na terenie Tarnowa”
Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00188501
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00188501/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-08 11:13
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb729ff6-b1a3-4f9e-b38b-2014077732f1
- Identyfikator
- 8731011086
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00188501 z dnia 2026-04-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla zad. pn.: „Roboty budowlane – Niedomicka (Mroźna do granicy miasta)” w ramach zadania pn.: „Budowa dróg i ścieżek rowerowych na terenie Tarnowa”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122680121
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bernardyńska 24
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 146883100
1.5.8.) Numer faksu: +48 146883115
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.piwowarczyk@zdik.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdik.tarnow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fb729ff6-b1a3-4f9e-b38b-2014077732f11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla zad. pn.: „Roboty budowlane – Niedomicka (Mroźna do granicy miasta)” w ramach zadania pn.: „Budowa dróg i ścieżek rowerowych na terenie Tarnowa”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb729ff6-b1a3-4f9e-b38b-2014077732f1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00188501
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043198/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.12 Uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla zadania pn.: Roboty budowlane - Niedomicka (Mroźna do granicy miasta) w ramach zadania Budowa dróg i ścieżek rowerowych na terenie Tarnowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00140168
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDiK.DZ.271.17.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 85203,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie karty informacyjnej oraz innych dokumentów niezbędnych do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na podstawie art. 71 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2024 r. poz.1112 z późn.zm.) dla zadania pn.: „Roboty budowlane – Niedomicka (Mroźna do granicy miasta)” w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa dróg i ścieżek rowerowych na terenie Tarnowa” oraz uzyskanie tej decyzji.
Zakres zamówienia obejmuje:
1) wykonanie karty informacyjnej,
2) uzyskanie dokumentów, o których mowa w art. 74 ustawy o udostępnianiu informacji
o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko niezbędnych do złożenia wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach,
3) sporządzenie i złożenie wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na podstawie karty informacyjnej przedsięwzięcia (po akceptacji Zamawiającego), współpraca i doradztwo merytoryczne na etapie wszczętego postępowania w sprawie uzyskania decyzji oraz postępowania odwoławczego, w tym udzielanie odpowiedzi i wyjaśnień oraz dokonywanie uzupełnień na wezwanie organu właściwego do wydania decyzji,
4) w przypadku nałożenia przez organ prowadzący postępowanie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach obowiązku opracowania raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko, opracowanie takiego raportu oraz złożenie dokumentów do organu,
5) uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach,
6) zapewnienie stałego kontaktu i współdziałanie z pracownikami Zarządu Dróg i Komunikacji w Tarnowie w zakresie przygotowywania dokumentacji,
7) zapewnienie współpracy z wykonawcą programu funkcjonalno-użytkowego na przedmiotowe zadanie.
Pełny zakres zamówienia został określony w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 89790,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 152052,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 89790,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Łukasz Szkudlarek ekovert
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 020910689
7.3.3) Ulica: ul. Średzka 10/1B
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 54-017
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 89790,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Pełna nazwa postępowania: Uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla zadania pn.: „Roboty budowlane – Niedomicka (Mroźna do granicy miasta)” w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa dróg i ścieżek rowerowych na terenie Tarnowa”.2. Wymagany termin wykonania zamówienia:
1) wykonanie karty informacyjnej oraz dokumentów, o których mowa w § 2 pkt 2 projektowanych postanowień umowy (załącznik nr 2 do SWZ) i złożenie wniosku, o którym mowa w § 2 pkt 3 projektowanych postanowień umowy (załącznik nr 2 do SWZ) – 2 miesiące od dnia podpisania umowy,
2) wykonanie raportu o oddziaływaniu na środowisko – 6 miesięcy od dnia otrzymania informacji o nałożeniu obowiązku opracowania takiego raportu przez organ prowadzący postępowanie w sprawie wydania decyzji środowiskowej.
| 2026-04-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |