Wykonanie koncepcji architektoniczno–budowlanej i dokumentacji projektowo–kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn „Przebudowa obiektów Grupy Zamiejscowej PSG we Władysławowie z siedzibą w m.Łeba”

Morski Oddział Straży Granicznej im. płk. Karola Bacza

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00188688
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00188688/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-08 11:51
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f89e2c43-7f03-49e6-8214-f22d79297b2e
Identyfikator
5830008097
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne i podobneUsługi projektowania architektonicznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00188688 z dnia 2026-04-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie koncepcji architektoniczno–budowlanej i dokumentacji projektowo–kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn „Przebudowa obiektów Grupy Zamiejscowej PSG we Władysławowie z siedzibą w m.Łeba”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Morski Oddział Straży Granicznej im. płk. Karola Bacza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190241779

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Oliwska 35

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-563

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.mosg@strazgraniczna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.morski.strazgraniczna.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mosg.ezamawiajacy.pl/pn/MOSG/demand/273646/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie koncepcji architektoniczno–budowlanej i dokumentacji projektowo–kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn „Przebudowa obiektów Grupy Zamiejscowej PSG we Władysławowie z siedzibą w m.Łeba”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f89e2c43-7f03-49e6-8214-f22d79297b2e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00188688

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00123391/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z koncepcją architektoniczno-budowlaną dla zadania inwestycyjnego pn. "Przebudowa obiektów Grupy Zamiejscowej PSG we Władysławowie z siedzibą w Łebie".

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00163143

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3/ZP/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 434552,84 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 325203,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do Specyfikacji, koncepcji architektoniczno – budowlanej oraz dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa obiektów Grupy Zamiejscowej PSG we Władysławowie z siedzibą w m. Łeba” w zakresie:
1) przebudowy budynku nr 1 (obecnie budynek koszarowy) w zakresie dostosowania obiektu do pełnienia funkcji budynku administracji publicznej,
2) przebudowy budynku nr 3 (obecnie budynek magazynowy) w zakresie dostosowania obiektu do pełnienia funkcji budynku magazynowo - garażowego oraz hangaru dla pontonu,
3) przebudowy masztu antenowego wolnostojącego,
4) zagospodarowania terenu i infrastruktury urządzenia budowlane, obiekty małej architektury, instalacje zewnętrzne kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, elektryczna i teletechniczna, układu drogowego) montażu skrzynki elektrycznej o odpowiednich parametrach zasilania umożliwiającej podłączenie jednostek pływających, wyznaczenie i zaprojektowanie miejsca od strony kanału na zbiornik paliwa żeglugowego o pojemności 5 000 l oraz zaprojektowanie wiaty na materiały pędne i smary.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
W terminie składania ofert przewidzianym w treści Specyfikacji Warunków Zamówienia wpłynęła 1 oferta, będąca równocześnie ofertą z najniższą ceną. Cena przedmiotowej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia i Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny oferty.

Uzasadnienie prawne:
Na podstawie art. 255 pkt 3 Ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1960000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1960000,00 PLN

2026-04-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi