Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”- na podstawie Umowy nr 06OW/7424/I/2024
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00189002
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00189002/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-08 12:54
- Lokalizacja
- Brzesko, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-83806fc1-bf41-4915-b463-e1b5ec0a374d
- Identyfikator
- 8691663456
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00189002 z dnia 2026-04-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”- na podstawie Umowy nr 06OW/7424/I/2024
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304355
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 68
1.5.2.) Miejscowość: Brzesko
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-800
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 66 21 437
1.5.8.) Numer faksu: 14 66 21 155
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@spzoz-brzesko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.spzoz-brzesko.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-83806fc1-bf41-4915-b463-e1b5ec0a374d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”- na podstawie Umowy nr 06OW/7424/I/20242.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83806fc1-bf41-4915-b463-e1b5ec0a374d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189002
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030300/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.27 Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt grantowy nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00173633
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-271-20/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 21701,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pn.: „Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego”, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”- na podstawie Umowy nr 06OW/7424/I/2024”, dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku.3.2. Zamówienie należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ) oraz na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik
nr 4 do niniejszej SWZ
1) Zadanie nr 1 – Meble medyczne
4.5.3.) Główny kod CPV: 33192000-2 - Meble medyczne
4.5.5.) Wartość części: 19378,86 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pn.: „Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego”, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”- na podstawie Umowy nr 06OW/7424/I/2024”, dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku.3.2. Zamówienie należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ) oraz na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik
nr 4 do niniejszej SWZ
2) Zadanie nr 2 – Różne urządzenia i produkty medyczne
4.5.3.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne
4.5.5.) Wartość części: 4065,50 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art.255 pkt 1) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W dniu 26.03.2026r Zamawiający ogłosił postępowanie na dostawę: " Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach Projektu grantowego nr FENX.0601-IP.03-0001/23 pod nazwą " Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)" realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego, na podstawie Umowy nr 060W/7424/I/2024, ZAWARTEJ W DNIU 19.03.2025r, pomiędzy Narodowym Funduszem Zdrowia z siedzibą w Warszawie , a SP ZOZ w Brzesku z siedzibą w Brzesku" , prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji zgodnie z art.275 pkt1) ustawy Pzp, opublikowane w BZP pod numerem : 2026/BZP 00173633/01 w dniu 26.03.2026r.
Termin składania ofert w nin. postepowaniu został wyznaczony na dzień 03.04.2026 do godz 10:00. Do czasu upływu terminu składania ofert w nin. postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art.255 pkt 1) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W dniu 26.03.2026r Zamawiający ogłosił postępowanie na dostawę: " Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach Projektu grantowego nr FENX.0601-IP.03-0001/23 pod nazwą " Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)" realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego, na podstawie Umowy nr 060W/7424/I/2024, ZAWARTEJ W DNIU 19.03.2025r, pomiędzy Narodowym Funduszem Zdrowia z siedzibą w Warszawie , a SP ZOZ w Brzesku z siedzibą w Brzesku" , prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji zgodnie z art.275 pkt1) ustawy Pzp, opublikowane w BZP pod numerem : 2026/BZP 00173633/01 w dniu 26.03.2026r.
Termin składania ofert w nin. postepowaniu został wyznaczony na dzień 03.04.2026 do godz 10:00. Do czasu upływu terminu składania ofert w nin. postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
| 2026-04-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |