Kompleksowa usługa transportu osobowego „ECUS Taxi”
Elbląskie Centrum Usług Społecznych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00189104
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00189104/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-08 13:12
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aaf1cc9b-3fc2-4d4c-8b5c-e3ae7c271a23
- Identyfikator
- 5781043460
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi taxiUsługi społeczne
Wykonawcy
2 przyznane
1. Elbląskie Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej im. św. Łazarza LAZARUSElbląg, PL · lot 0
37 648 PLN1. Elbląskie Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej im. św. Łazarza LAZARUSElbląg, PL · lot 1
37 596 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00189104 z dnia 2026-04-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa usługa transportu osobowego „ECUS Taxi”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Elbląskie Centrum Usług Społecznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 002791900
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Winna 9
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: (55)6256100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ecus@ecus.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ecus.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ecus1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa usługa transportu osobowego „ECUS Taxi”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aaf1cc9b-3fc2-4d4c-8b5c-e3ae7c271a23
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189104
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00110138/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Usługa taksówki społecznej ECUS Taxi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00144063
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAG.261.1.5.2026.SC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 75909,62 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Część 1. Usługa transportu osobowego winna być realizowana od dnia podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 24.03.2026 r. do dnia 18.12.2026 r., do 78 przejazdóww ciągu jednego miesiąca w okresie kwiecień - grudzień oraz do 22 przejazdów w marcu - łącznie do 724 przejazdów w okresie obowiązywania umowy. Przejazdy niezrealizowane
w ciągu miesiąca, mogą być realizowane w następnych miesiącach obowiązywania umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60120000-5 - Usługi taxi
4.5.5.) Wartość części: 37981,04 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2) Część 2. Usługa transportu osobowego winna być realizowana od dnia podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 24.03.2026 r. do dnia 18.12.2026 r., do 78 przejazdóww ciągu jednego miesiąca w okresie kwiecień - grudzień oraz do 21 przejazdów w marcu, łącznie do 723 przejazdów w okresie obowiązywania umowy. Przejazdy niezrealizowane
w ciągu miesiąca, mogą być realizowane w następnych miesiącach obowiązywania umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60120000-5 - Usługi taxi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85320000-8 - Usługi społeczne
4.5.5.) Wartość części: 37928,58 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 37648 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 254124 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 37648 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Elbląskie Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej im. św. Łazarza LAZARUS
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5782595807
7.3.3) Ulica: Skrzydlata 15a
7.3.4) Miejscowość: Elbląg
7.3.5) Kod pocztowy: 82-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 37648 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-03-31 do 2026-12-21Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 37596 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 253773 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 37596 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1. Elbląskie Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej im. św. Łazarza LAZARUS
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5782595807
7.3.3) Ulica: Skrzydlata 15
7.3.4) Miejscowość: Elbląg
7.3.5) Kod pocztowy: 82-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 37596 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-03-31 do 2026-12-21| 2026-04-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |