„Remont istniejącego budynku posiadającego zaplecze techniczne (garaż) na działce nr. 134 w miejscowości Słupia”

Gmina Pacanów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00189155
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00189155/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-08 13:22
Lokalizacja
Pacanów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f7a379fb-6f2b-4e6d-9093-5a0bb40b565e
Identyfikator
6551790515
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem staliRoboty malarskie i szklarskieStolarka budowlanaOkna, drzwi i podobne elementyWrota garażoweRoboty izolacyjneRoboty elewacyjneIzolacja cieplnaRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeWykonywanie konstrukcji dachowychNaprawa i konserwacja dachówUsuwanie azbestuWykonywanie pokryć dachowych

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK KUPIECŚwidrówka, PL · lot 0
193 110 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00189155 z dnia 2026-04-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont istniejącego budynku posiadającego zaplecze techniczne (garaż) na działce nr. 134 w miejscowości Słupia”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pacanów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010547

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek

1.5.2.) Miejscowość: Pacanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-133

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 413765403

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rk@pacanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ug.pacanow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_pacanow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont istniejącego budynku posiadającego zaplecze techniczne (garaż) na działce nr. 134 w miejscowości Słupia”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7a379fb-6f2b-4e6d-9093-5a0bb40b565e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189155

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00061705/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont istniejącego budynku posiadającego zaplecze techniczne (garaż) w miejscowości Słupia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Realizacja inwestycji dofinansowana jest w ramach naboru nr FESW.02.07-IZ.00- 002/24 z Działania 2.7 Gospodarowanie odpadami-dotacje programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00114482

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RK.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacji inwestycji pn. „Remont istniejącego budynku posiadającego zaplecze techniczne (garaż) na działce nr. 134 w miejscowości Słupia”
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót remontowych budynku stanowiącego własność Gminy Pacanów, zlokalizowanego na działce ew. nr 134 w Słupi.
3. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Demontaż bram garażowych dwuskrzydłowych – 3 szt.
2) Montaż bram garażowych przesuwnych – 3 szt
3) Demontaż okien o konstrukcji stalowej - 10 szt.
4) Montaż okien PCV uchylnych wraz obróbkami w miejsce zdemontowanych - 10 szt.
5) Montaż parapetów zewnętrznych z blachy powlekanej - 10 szt
6) Demontaż pokrycia dachu z płyt azbestowych falistych
7) Wykonanie konstrukcji nośnej pod wiatrołapy oraz pod rynny
8) Zabezpieczenie istniejącej konstrukcji dachu (czyszczenie, malowanie konstrukcji)
9) Wykonanie nowego pokrycia dachowego z blachy trapezowej T35 gr 065 mm z filcem
10) Wykonanie obróbek blacharskich - wiatrownice, pasy podrynnowe i rynnowe
11) Montaż rynien i rur spustowych
12) Wykonanie konstrukcji pod podsibitkę
13) Wykonanie podsibitki z blachy trapezowej T7
14) Demontaż szczytów z blachy nie nadającej się do użytkowania
15) Wykonanie szczytów blachą trapezową t35 z filcem gr 0,55 mm
16) Wykonanie docieplenia budynku styropianem 5 cm; bez szczytów
17) Wykonanie elewacji zewnętrznej ścian bez szczytów.
18) Odnośnie konstrukcji stalowej dachu budynku należy:
a) Oczyścić konstrukcję stalową z osadu.
b) Usunąć słabo przylegające fragmenty powłoki malarskiej, pozostawiając
dobrze związane z konstrukcją.
c) W przypadku odkrycia niewidocznych wcześniej uszkodzeń konstrukcji (np.
pęknięć) zasięgnąć opinii rzeczoznawcy.
d) Odczyścić stal i zabezpieczyć poprzez malowanie.
e) Przygotować odsłoniętą konstrukcję do malowania: odtłuszczenie, osuszenie
itp. - wg wymogów producenta powłok malarskich.
f) Pomalować konstrukcję zestawem farb antykorozyjnych
g) Uzupełnić konstrukcje dotyczącą okapów i wiatrownic w celu zamontowania rynien i obróbek wiatrownic

4.5.3.) Główny kod CPV: 45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

44220000-8 - Stolarka budowlana

44221000-5 - Okna, drzwi i podobne elementy

44221240-9 - Wrota garażowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45262660-5 - Usuwanie azbestu

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 193110 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 429270 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 193110 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Marek Kupiec Dachy

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8711514499

7.3.4) Miejscowość: Świdrówka

7.3.5) Kod pocztowy: 33-230

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 193110 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane